چه مردانی کاندید عمل کوچک کردن سینه هستند؟ مشکل بزرگ شدن پستان در چه سني شايع است؟ برخی بیماری های خاص یا عوارض جانبی داروهای خاص نیز باعث بزرگ شدن سینه مردان می شود. در برخی موارد به علت افزایش سن (معمولا در سنین 50 تا 69 سال) شاهد بزرگی یا افتادگی سینه در مردان می باشیم. بزرگی سینه در مردان (ژنیکوماستی) ممکن است در یکی از سینه ها یا هر دو سینه اتفاق افتد. شما همچنین می توانید به مدت چندین هفته یک تا دو قاشق غذاخوری روغن دانه های کتان را همراه با وعده های غذاییتان میل کنید. معمولاً انجام دادن جراحی کوچک کردن سینه حدود دو ساعت طول میکشد و فرد تحت بیهوشی عمومی قرار خواهد گرفت. لیزر اولترازد یکی از روشهای ایمن برای برداشتن بافت چربی در سینهها است که هیچ نیازی به بیهوشی gynecomastia 9 year old نیست. برخی از این ورزشکاران گمان می کنند که با انجام ورزش می توانند این مشکل را حل کنند در حالی که این طور نیست و با گذشت زمان بدتر می شود.

اصلاح بزرگ شدگی سینه مردان با برداشتن بافت های اضافی در سینه به معنی برداشتن کل بافت های سینه نیست. برای این درمان بخشی از بافت را در زیر سر سینه باقی می گذارند تا سر سینه حالت فرو رفتگی و ظاهر دونات شکل به خود نگیرد. بیماران مرد با شرایط زیر می توانند از مزایای این عمل بهره ببرند و به این ترتیب به افزایش تناسب ظاهری خود کمک کنند. طی این عمل، جراح بخش بیشتری از بافت غددی را بر میدارد یا پوست اضافهای که در عمل لیپوساکشن امکان برداشتن آن وجود ندارد را بر میدارد. برای انجام این عمل، جراح ابتدا چند برش کوچک در اطراف سینه فرد ایجاد میکند. جراح شما هم چنین توصیه میکند که آزمایشهای دیگری مانند آزمایش خون، آزمایشهای اشعه ایکس یا الکتروکاردیوگرافی را برای ارزیابی قلب خود انجام دهید. اما در صورتی که به ویژگی های چنین جراحی توجه خاصی داشته باشید، می تواند بهترین انتخاب را داشته باشید و در نتیجه مناسب ترین نتیجه ممکن از عمل ژنیکوماستی را دریافت کنید. لیپوساکشن زانو یک عمل سریع است، زیرا چربیهای انباشته شده در زانو معمولاً کم هستند.

اگر فردی از عزیزان تا دچار چنین مشکلی شده است، سعی کنید فشارهای روانی که بر او وارد میشود درک کنید. ثابت شده است که این روغن های ضروری وضعیت را بدتر و وخیم تر می کنند، در کل از محصولاتی که حاوی چنین روغن هایی هستند هم استفاده نکنید. معمولا لیپوماتیک سینه روند ساده تر و همینطور هزینه کمتری دارد. در برخی موارد، احتمال دارد بافت سینه دردناک شود. ورزش به علت متعادل کردن هورمون های بدن میتواند در درمان بزرگی سینه مردان مؤثر باشد. بزرگی سینه مردان معمولاً سبب سرخوردگی و خجالت فرد میشود. ژنیکوماستی که به جراحی سینه آقایان نیز معروف است یک روش ماندگار و تضمین شده است برای کسانی است که می خواهند بسیار سریع و برای همیشه از شر بزرگی سینه خلاص شوند. مقدار حذف چربی بسیار شخصی است و جراح در مورد میزان چربی حذفی تصمیم میگیرد. پس از جراحی، پزشک جراح جهت تعادل هورمون ها در بدن توصیه هایی را به بیمار می کند که باید تمامی آن ها رعایت شود تا نتیجه دلخواه حاصل شود. در این شرایط، لیپوساکشن به تنهایی استفاده شده و نتیجه بخش خواهد بود.

بیماران باید در فواصل زمانی معین و به طور متناوب ویزیت شوند. آیا ژنیکوماستی حتما باید درمان شود؟ اگر در ناحیه کیسه بیضه جراحی کردهاید، هنگام بحث در مورد باروری، باید این را به پزشک خود بگویید. تومورهای بیضه نیز می تواند با ایجاد ژنیکوماستی خود را نشان دهد، در این حال معمولا رشد یکی یا هر دوی بیضه ها علامت بیماری است. یا وضعیتی که میزان استروژن بدن را افزایش می دهد. یک هفته بعد از جراحی ژنیکوماستی، دکتر نداف شما را ویزیت می کند و بخیه ها را می کشد و میزان موفقیت درمان شما را ارزیابی می کند. دکتر شیرزادگان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با سالها تجربه و آشنایی با روش های جراحی ژنیکوماستی یکی از خبره ترین پزشکان جراحی سینه آقایان هستند. لیپوساکشن معمولترین روش برای انجام این عمل است که معمولا به بیمارانی توصیه میشود که بزرگ بودن سینه آنها به دلیل وجود بافت چربی اضافه است. در ادامه درباره تاثیر شگفت انگیز عمل سینه مردان بر روی اعتماد به نفس و بهبود ظاهر آقایان نکات مهمی را دریافت می کنید. برشهای این نوع عمل معمولا در اطراف هاله سینه و یا درون چربی طبیعی سینه انجام میگیرد.

ایندکسر