[ad_1]

ماه هاست که محققان خارج از کشور توسعه درمان آنتی بادی را از نزدیک تحت نظر دارند. و مقامات ارشد کاخ سفید در حال تلاش برای پیشرفت سریع تر هستند. در یک نقطه از تابستان ، دکتر دبورا ال. بیرکس ، هماهنگ کننده پاسخ ویروس کرونا به کاخ سفید ، به دلیل آنچه که مشاهده کرد به مقامات Operation Warp Speed ​​، برنامه واکسن و درمان واکسن دولت حمله کرد. به گفته یک مقام ارشد دولت ، به عنوان یک کندی در تنظیم آزمایشات بالینی برای درمان آنتی بادی ها.

رئیس جمهور و دو نفر از بهترین مشاوران وی ، مارک میدوز ، رئیس ستاد کاخ سفید ، و جارد کوشنر ، داماد آقای ترامپ ، از دکتر استفان ام هان ، کمیساریای سازمان غذا و دارو خواستار اصرار بر بررسی سریع هستند. دو مقام ارشد دیگر گفتند که از آژانس ها هستند.

اگرچه نه Regeneron و نه Eli Lilly تحقیقات آنتی بادی خود را به اتمام نرسانده اند ، اما شواهد تا به امروز حاکی از آن است که چنین روش های درمانی قبل از استقرار ویروس در بدن ، در شروع بیماری بهترین عملکرد را دارند.

مجوز اورژانس FDA فقط یک درمان با آنتی بادی را که توسط الی لیلی ایجاد شده است تحت پوشش قرار می دهد ، اما این شرکت همچنین در حال ساخت ترکیبی از دو آنتی بادی است که اثبات شده است در کاهش بار ویروسی در بیماران موثرتر است. در یک تجزیه و تحلیل اولیه ، ترکیبی از دو آنتی بادی حدود 5 درصد از بستری شدن بیماران تازه آلوده در بیمارستان کاست. الی لیلی گفت که قصد دارد در ماه جاری برای مجوز درمان ترکیبی اضطراری اقدام کند ، اما فقط حدود 50،000 دوز از این درمان قبل از پایان سال وجود دارد.

شواهد اولیه نشان می دهد که درمان آنتی بادی هنگامی که افراد به اندازه کافی بیمار شوند و در بیمارستان بستری شوند ، نتیجه خوبی ندارد. الی لیلی در یک مطالعه ایالتی معالجه بیماران بستری را متوقف کرد زیرا این شرکت گفت به نظر نمی رسد به آنها کمکی می کند. و رگنرون با مکث ، بیمارترین بیماران بستری را در یکی از مطالعات خود ثبت نام کرد.

در زمان صدور مجوز اورژانس ، FDA اظهار داشت كه درمان به نفع بیماران بستری در بیمارستان نبوده و آنتی بادی های مونوكلونال مانند باملانی ویماب هنگام تجویز به بیماران بستری در بیمارستان Covid-19 كه دریافت می كنند ، ممكن است با نتایج بدتری همراه باشد. به تهویه مکانیکی یا اکسیژن سریع نیاز دارید.

این مسئله مشكلی در توزیع درمان ایجاد می كند ، زیرا این مسئله فقط برای افرادی است كه در بیمارستان بستری نیستند ، اما این افراد باید توسط یك ارائه دهنده خدمات درمانی به صورت وریدی تزریق شوند. رسیدن به افراد مناسب مستلزم آزمایش سریع و همچنین هماهنگی بین مقامات فدرال ، ایالتی و بیمارستان ها است – بسیاری از چالش های مشابه که واکنش ایالات متحده به بیماری همه گیر را پیچیده کرده است.

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر