داوطلب شدن می تواند برای سلامتی شما مفید باشد


در 50 سالگی ، او به توصیه های خود گوش می دهد. دکتر دهارت داوطلب با تیم های پزشکی بین المللی در ویتنام است ، معمولاً دو بار در سال. او اغلب همسر و فرزندان خود را برای کمک می گیرد. وی گفت: “هنگامی که برمی گردم ، احساس مسئولیت می کنم و آماده ام تا دوباره به کار خود برگردم.” “این انرژی که به من می دهد به من یادآوری می کند که چرا من اصلاً می خواستم پزشک شوم.”

من فکر می کنم پاداش های شخصی من برای داوطلبانه برق فضا – بدون دکمه “خاموش” است. احساس خوب تمام هفته – اگر در ماه نباشد – به من می چسبد.

چه زمانی از سرگیری داوطلبانه ایمن خواهد بود؟

من در حال بررسی گزینه های خود هستم. این پارک برخی از گزینه های فضای باز ، از جمله تمیز کردن را ارائه می دهد ، اما فاقد فعل و انفعالی است که من را بالا می برد. وسوسه می شوم که به بانک غذا برگردم زیرا حتی چارلز دینکنز 85 ساله که سالها داوطلبانه برای من فعالیت کرده است ، پس از هشت ماه غیبت برگشته است. وی پرسید: “چه کار دیگری باید انجام دهم؟” پناهگاه بی خانمان ها هنوز به داوطلبان اجازه نمی دهد. در عوض ، او می خواهد مردم ناهار خود را در خانه آماده کنند و آنها را ترک کنند. اوه ، آنها همچنین به دنبال افرادی هستند که “بازی” یکنوع بازی شبیه لوتو مجازی را برای ساکنان “تماس بگیرند”.

یکنوع بازی شبیه لوتو مجازی فقط در قایق من شناور نیست.

دکتر کریستین انگلوند ، پزشک کارکنان و متخصص بیماری های عفونی در کلینیک کلیولند گفت ، واقعیت این است که هیچ راهی برای همه افراد وجود ندارد که بتواند ایمنانه در طی همه گیری داوطلب شود. وی پیشنهاد می کند داوطلبان – به ویژه افراد بالای 65 سال – به فرصت های خارج از منزل پایبند باشند. وی گفت بهتر است در یک منطقه حفاظت شده جایی که عموم مردم جابجا نمی شوند باشد ، زیرا “هر زمان که با یک شخص ارتباط برقرار می کنید ، خطر ابتلا به این بیماری را افزایش می دهد.”

دکتر انگلوند گفت که او سگهای بیرون رفتن به یک پناهگاه حیوانات محلی را بعنوان یک گزینه مطمئن برای برخی از شرکتها در نظر خواهد گرفت. وی گفت: “گرچه می دانیم مردم می توانند Covid را به حیوانات بدهند ، اما بعید است كه آن را به شما پس دهند.”

در همین حال ، معاینه فیزیکی سالانه بعدی من در ژانویه است. این باعث شد که فکر کنم آیا آزمایشگاه های من مانند آخرین دور بکر هستند. من شک دارم البته مگر در مواردی که آن زمان داوطلبانه شخصی را از سر گرفته باشم.

سال گذشته ، یک زن مسن که در یک پناهگاه بی خانمان اقامت داشت ، مرا پس از سرو ناهار سوپ گوجه فرنگی و ساندویچ بوقلمون ، برای تشکر از من کنار کشید. او سینی خود را گذاشت ، دست من را گرفت ، به چشمانم نگاه کرد و پرسید ، “چرا این کار را می کنی؟”


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes