با خواندن نمونه سوالات متوجه می شوید که حتی در سوالات ما هم بسیاری تکرار شده اند این به شما کمک میکند که راحت تر سوالات را مرور کنید و به آن ها مسلط شوید و به نتیجه برسید همچنین اگر تمایل ندارید سوالات تکراری را بخوانید و ترجیح میدهید خلاصه ای از مهمترین نمونه سوالات آیین نامه را بخوانید میتوانید تست های پنج آزمون اول از بسته ی سوالات مقدماتی را بخوانید و نتیجه ی قابل قبولی از آزمون بگیرید . این نکته نیز از نکات مهم در آزمون تو شهری رانندگی و از نکات امتحان عملی رانندگی است که افسر راهنمایی، حساسیت زیادی نسبت به انجام آن و توجه به این موضوع دارد. رانندگی با احساس آرامش می تواند نظر افسر آزمون شهری گواهینامه را جلب نماید. همچنین انجام این آزمون در شرایط یکسان مانند یک شبیهساز از آزمون آیین نامه اصلی سال 1400 بوده و شما را برای شرکت در آزمون آماده میکند. نحوه قبول شدن در امتحان شهری رانندگی به میزان مهارت شما به نکات آزمون عملی رانندگی بستگی دارد. تبریک قبول شدید – شما از 30 سوال به 26 سوال جواب صحیح دادید – لطفا با زدن دکمه راه اندازی مجدد آزمون بیشتر سعی کنید که در روز امتحان بیشتر مسلط باشید.

و به صورت کلی، چگونه در امتحان رانندگی قبول شویم؟ لطفا قبل از دانلود ، توضیحات کامل مربوط به این نمونه سوالات را که در ادامه ذکر شده است ، مطالعه فرمایید. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از خرید این مجموعه این فایل نمونه را بصورت رایگان دانلود نمایید و اگر مورد پسند شما واقع شد مجموعه اصلی را با تخفیف ویژه و ارزان دانلود نمایید. تا لینک آزمون آنلاین به محض آماده شدن از طریق پیامک برای شما ارسال گردد. امتحان رانندگی، از دو قسمت: آزمون عملی و آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی تشکیل شده است. در آیین نامه رانندگی گواهینامه پلاس دارای آزمون های طبقه بندی شده مشابه آزمون اصلی است که امکان مشاهده نتیجه را بعد از آزمون فراهم کرده است. برای پاسخ سوالاتی از قبیل: چگونه در آزمون رانندگی شهری قبول شویم؟ و به صورت کلی، چگونه در امتحان رانندگی قبول شویم؟ حق تقدم عبور باوسیله نقلیهای است که در طرف راست وسیله نقلیه دیگر قرار دارد. می توانید از مربی خود بخواهید که تجربه رانندگی در آب و هوای بارانی.و یا در شرایط خاص را برای شما فراهم کند، تا بتوانید با.یک حالت ایده آل در شرایط مورد نظر قرار گیرید. توجه داشته باشید، که در زمان آزمون، سطح استرس شما بسیار بالا است.و اگر بخواهید که عجله کنید و استرس و فشار بیشتری به خود وارد کنید،.مطمئن باشید که نتیجه آزمون می تواند نگران کننده باشد.

پس موفقیت در این آزمون به تلاش و تمرکز شما بستگی دارد. پس اگر در مورد خاصی دچار ابهام شده اید، نگران نباشید.و از آن ها بپرسید تا شرایط را به طور دقیق به شما توضیح دهند. معمولاً به راننده ها توصیه می شود، که آینه های اطراف خود را به طور مرتب چک کنند،.کمربند ایمنی را ببندند، از وضعیت ترمز دستی و پدال ها مطمئن شوند و خلاصه شرایط مناسب برای برگزاری امتحان رانندگی شهری را مورد بررسی قرار دهند. اگر خودرو را خاموش کنید؛ دلیل بر این است که تمرین کافی نداشته اید و بر پدال ها تسلط کافی را ندارید. بنابراین دانستن این که هر کدام از این پدال ها تا چه اندازه حساس هستند،.به شما کمک می کند که از ترمز های ناگهانی و سرعت های بیش از حد جلوگیری کنید.و کنترل مناسبی بر روی خودرو داشته باشید. به خاطر داشته باشید که قرار نیست آزمون رانندگی در شهر شما در یک روز آفتابی و در شرایطی ایدهآل انجام شود. در نهایت داشتن جزوه و مجموعه نکات میتواند مسیر قبولی در آزمون تئوری و عملی رانندگی را برای شما هموار کند. اگر کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی و نمونه سوالات آیین نامه اصلی را خوانده باشید مطمئن باشید آزمون آیین نامه اصلی برای شما بسیار آسان خواهد بود و زود تر از بقیه افراد امتحانتان را خواهید داد.

آزمون آیین نامه در زیر چند نمونه از سوالات سال 1400 که ( بعد از دانلود با وضوح بالا ) دریافت خواهید کرد را مشاهده می کنید . ۷. بعد از چراغ سبز اولین چراغی که روشن میشود کدام است؟ کدام مورد زیر از علائم خستگی و خواب آلودگی راننده نمی باشد؟ کدام مورد از مصادیق حقوق شهروندی در حین رانندگی می باشد؟ در انجام، پارک دوبل و دور دو فرمان، در هنگام آموزش رانندگی شهری، مهارت کافی را کسب نمایید؛ زیرا از نکات کلیدی آزمون شهری هستند که افسر امتحان رانندگی عملی بر روی آن ها تمرکز دارد. آزمون ها و نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی یکی از مهم ترین آزمون های آیین نامه راهنمایی و رانندگی است . سوالات امتحان آیین نامه رانندگی از بخش های مختلف کتاب جدید آیین نامه می باشد . جدیدترین آیین نامه منتشر شده به طور کلی از 10 فصل تشکیل شده است و مطالب آن در دو بخش فنی و تئوری دسته بندی می شوند. ما سعی داریم در ادامه این مقاله به شما بگوییم چگونه ۱۰۰ درصد تضمینی در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی قبول شوید .

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آزمون آیین نامه درایوینگ لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر