دانشمندان: همه گیری چگونه کار شما را تغییر داده است؟


طی سال گذشته ، بیماری همه گیر ویروس کرونا ، ارزش علم را برای جهانیان برجسته کرده است – نه تنها برای ردیابی شیوع ویروس کشنده و ایجاد راه هایی برای جلوگیری از آن ، بلکه همچنین ارائه روش منطقی برای درک ناشناخته های ترسناک.

از نظر برخی دانشمندان ، بیماری همه گیر با آبکاری نقره همراه است و فرصت های تحقیقاتی غیر منتظره ای را ارائه می دهد که در غیر این صورت امکان پذیر نیست. برای دیگران ، کار آنها را بیش از هر زمان دیگری دشوار کرده است. آزمایشگاه ها ، مانند بسیاری از دفاتر ، تعطیل هستند و آزمایش های در حال انجام را خراب می کنند. دانشمندان در اوایل کار ، که در حال حاضر برای گرفتن بورسیه و موقعیت سخت تلاش می کنند ، مجبور شده اند برنامه های خود را کاهش دهند. برخی از جمله کسانی که برای یافتن مراقبت از فرزندان یا والدین خود تلاش می کنند ، به کلی برنامه های خود را کنار گذاشته اند.

آیا شما دانشمندی هستید که همه گیر شده است – به طور مثبت یا منفی – کار او مختل شده است؟ آیا مجبور شدید آزمایشگاه خود را ببندید یا داده های جالب را حذف کنید؟ یا آیا به چیزی برخورد کرده اید که در غیر این صورت آن را نخواهید داشت؟

ما می خواهیم داستان های شما را بشنویم. اگر فرم زیر را پر کنید ، می توانید از خبرنگار یا سردبیر نیویورک تایمز که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر است ، صحبت کنید. ما هیچ بخشی از ارسال شما را بدون تماس قبلی با شما ارسال نمی کنیم.


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes