خرید کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی چیست؟

کانکس فروشگاهی چیست؟

این نوع کانکس به عنوان فروشگاه های مورد استفاده قرار می گیرد.این ها در واقع همان کانکس های بزرگ آهنی که در ابعاد 20 و 40 فوت برای حمل و نقل کالا بصورت دریایی مورد استفاده قرار می گرفتند .مسئله به همینجا ختم نمی شود و این موضوع آنچنان گسترش یافته که کمپانی های بزرگی مانند مرسدس بنز نیز به سراغ آن رفته و در یکی از نمایشگاه هایش از این کانکس ها به عنوان فضای نمایشگاهی خود استفاده نموده است. هر روز شاهد بوجود آمدن نوع جدیدی از آن هستیم.ابتدا فقط به عنوان حمل و نقل کالا وامروزه شاهد کاربری های لوکسی مانند کانکس برگر و فروشگاه ها و نمایشگاه های مختلفی هستیم که با ایجاد تغییرات در این سازه ها مورد استفاده عموم قرار گرفته است.

مراحل ساخت کانکس فروشگاهی

پس از مشخص شدن نوع و ابعاد کاربری کانکس فروشگاهی در ابتدا باید طراحی وترسیم انجام شود و سپس اقدام به تهیه یک سازه کانکسی با ابعاد مورد نیاز بصورت خام می کنند. پس از انجام  مراحل مشخص شده در نقشه دیواره ها را برش و حل نصب درب و پنجره یا بازشو و کانتر فروش ، ویترین و تحویل محصول را ایجاد نموده ، سپس جداره های داخلی را عایق بندی و دیوارپوش ها را نصب می شود. در مرحله بعد از طریق کابل کشی های استاندارد ایجاد شبکه برق کشی و کابل کشی کورد نیاز را انجام می دهند. در نهایت رنگ آمیزی جداره خارجی و یا تزئین آن به روش های مختلف انجام و کانکس فروشگاهی آماده بهره برداری خواهد بود.

کاربرد کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی از جمله کاربرد فروشگاهی فست فود، بوفه، کافی شاپ ، به صورت اختصار هر کاربردی که در ارتباط با فروش یک محصول است می‌توان استفاده کرد.

کانکس فروشگاهی را اگر در ساختار و ابعادش کمی تغییراتی ایجاد کنند. می‌توانند به صورت رستورانی یا غرفه ای هم از آن استفاده کنند.

این نوع کانتینر ها هم می‌توانند برای فروش میوه و تره بار و حتی کانتینر های تجاری هم استفاده کنند.

کانکس فروشگاهی چه مزایایی دارد؟

 

·         قابلیت جا به جایی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های کانکس فروشگاهی، سیار بودن و قابلیت جا به جایی آن است. قابلیت جا به جایی کانتینر فروشگاهی، قطعا یکی از دلایل استقبال گسترده از آن به شمار می رود. کانکس فروشگاهی، امکان تغییر موقعیت جغرافیایی و تجاری را دارد. به همین دلیل اگر محیط شان وضعیت خوبی به لحاظ تجاری و اقتصادی نداشته باشند. به راحتی می توانند محیطی متنوع را برای نصب کانکس خود انتخاب کنند.

·         کارکردهای متنوع

کانکس فروشگاهی، کارکرد ها و قابلیت های بسیار متنوعی دارند. به همین دلیل می توان از آن بی شمار استفاده کرد. این کانکس اغلب برای فروش مصارف غذایی متعددی کاربرد دارد. و یا از آن برای عرضه محصولات هنری و فرهنگی استفاده کنید.

·         امکانات متناسب با نوع کاربری

امکانات هر کدام از کانکس ها متناسب با نوع کاربری آن است کانکس فروشگاهی، به انواع مختلفی دسته بندی می شود که هر کدام از آن ها ویژگی ها و شرایط متفاوتیمی باشند. مثلا کانکس سوپرمارکت، یکی از مهم ترین کانتینر های فروشگاهی است که بسیار در شهر مشاهده می شود.

·         قابلیت بالای تجاری

کانکس فروشگاهی از جمله کانکس هایی است که قابلیت بسیار بالایی به لحاظ تجاری دارد. اغلب افرادی که ایده و شغلی را مدنظر دارند، اما جایی برای مطرح کردن و نمایش ایده خود ندارند، می توانند به این سازه به مثابه یکی از مهم ترین ابزار ها در مسیر رسیدن به اهداف خود نگاه کنند.

امنیت کانکس فروشگاهی

·         این نوع کانکس سطح های شیشه ای دارد که  از جنس سکوریت ساخته شده است. ضخامت شیشه ها دارای 10 میلی متری میباشد و همچنین نورپردازی بیرونی دارد که چراغ های آن از چراغ های کم مصرف آفتابی است.

·         کانکس فروشگاهی برای این که امنیت بیشتری داشته باشد چهار تا کرکره برقی که دارای ریکو دارن می باشد نصب می‌کنند. یکی از آنها برای درب اصلی کانتینر است که سه تای دیگری برای قسمت های شیشه ای طراحی شده است تا بتوان به راحتی بعد از اتمام ساعت کاریشان تمامی سطح هایی که با شیشه است را با کرکره بپوشانند.

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی

هزینه های ساخت این کانکس ها پس از تعیین پلان مورد نیاز قابل برآورد بوده و ممکن است دو سازه با ابعاد یک سان از نظر قیمت دارای تفاوت های زیادی باهم باشند چرا که امکانات داخلی و شرایط آنها با یکدیگر متفاوت است.

conexe.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes