ورق های پلکسی گلاس جزو اصلی ترین متریال در تولید تابلو چلنیوم محسوب می شوند. مجتمع های اداری , متریال مولتی استایل بیمارستانی و شرکتی گزینه مناسبی برای نصب این تابلوها محسوب می شوند. معمولا در پشت تابلوهای مولتی استایل نوعی چسب وجود دارد که می توان آن را به راحتی بر روی سطح مورد نظر چسباند. به کمک این عنصر می توان طرح های مختلفی ایجاد کرد و از آن ها در صنایع مختلف بهره برد. نور خورشید و تابش مستقیم آن کیفیت تابلو را تحت تاثیر منفی قرار می دهد.

راحت تر میتوان این رنگها را در فروشگاههای مختلف پیدا کرد اما با این حال ورق های رنگی را نیز میتوان بر اساس کالیتههای موجود انتخاب کرد. 1. نام ها ، پیام و اسامی به صورت برجسته با برش لیزری بر روی پلکسی در رنگ های متفاوت و یا پلکسی مات چسبانده می شود . اگر قصد دارید در محل خروج اضطراری تابلوی مورد نظر را نصب کنید نیز می توانید از این نوع تابلو بهره بگیرید. قبل از چسباندن سطح مورد نظر را به خوبی پاکسازی کنید.

گروه تولیدی پاشا لیزر با توجه به یکسان بودن شکل و اندازه عقربههای موجود در بازار با طراحی و تولید این عقربههای جدید توانسته جایگاه ویژهای بین سازندگان ساعتهای مدرن و کلاسیک پیدا کند . 2) حکاکی حروف : در این روش کاراکتر و طرح های دلخواه با دستگاه لیزر حکاکی ، بر روی ورق ها حک می شود . ورق مولتی نقره ای و طلایی و بسیار زیبایی که دارد در قطر ها و ضخامت آنها نیز 1/5 میلیمتر است. تابلوهای مولتی استایل نازک هستند و از ضخامت کمی برخوردارند. وزن کم و ضخامت پایین باعث سهولت در استفاده و نصب آن می شود .امروزه اغلب متریالی که برای تولید تابلوی تبلیغاتی استفاده می شود دارای وزن زیاد و ضخامت بالا هستند که کاربرد آن ها را با مشکل مواجه می کند.

تولید میشود. در این مقاله قصد داریم درباره انواع، مزایا و کاربردهای ورق مولتی استایل و تفاوت آن با ورق پلکسی گلاس صحبت دهیم. همانطور که میدانید ورق پلکسی گلاس یک پلاستیک شفاف و مستحکم است که میتوان از آن به جای شیشه استفاده کرد. به راحتی و با چسبهای مخصوص بر روی سطوح چسبانده میشود. عقربههای تولیدشده در پاشا لیزر بهصورت بسیار شکیل و ظریف ساخته شدهاند و همچنین تمام آزمایشهای لازم جهت کاهش وزن عقربهها صورت گرفته است تا شما تولیدکنندهی محترم با خیالی راحت این محصول را خریداری نموده و بر روی ساعتهای دیواری و رومیزی خود نصب کنید .

ایندکسر