خانه هوشمند چگونه کار می کند؟ خانه هوشمند گلدور

حال ما هم می‏توانیم اصلی برقراری همین سیستم در خانه‏ هایمان رویاهای گذشته را به واقعیت پیوند بزنیم و مثل بازیگران فیلم‏های علمی- تخیلی عمل کنیم. ایده‌ی منزل هوشمند احتمالا اکنون عادی به نظر برسد؛ اما تا یکسری دهه‌ی قبلی تنها در وادی تخیلات بشر حضور داشت. پیشخوان آشپزخانه احتمالا در نگاه اول معمولی به لحاظ برسد؛ ولی مهم قرار دادن دستگاه‌های الکترونیکی روی تراز آن، آنان را شارژ می‌کند. نورگیرها و کرکره‌ها در این ساختمان قابل تهیه و تنظیم از رویکرد بدور هستند و سیستم‌های امنیتی و سرگرمی از روش پیشرفته‌ترین پنل‌های لمسی کنترل می‌شوند.
دسته‌بندی نشده
بسیاری از اشخاص اصلی دستگاه امنیتی منزل هوشمند آغاز می نمایند و گهگاه وقت ها در سیستم های پیچیده فارغ التحصیل می شوند. سیستم خانه هوشمند به نتورک Wi-Fi متصل می شود حساس بتوانید حیاتی به کار گیری از تلفن هوشمند و برنامه خویش دستگاه ها را کنترل کنید. اهمیت این حال، از آنجایی که سیم کشی برق به گونه‌ای طراحی نشده میباشد که عاری از نویز باند رادیویی باشد، X10 مدام کاملاً قابل اعتماد نبود.

هدف از منزل هوشمند چیست

در فاز پایانی این فرایند، کارشناسان ما در کمترین زمان، کلیدی اعتنا به خدمات درخواستی ( سه ساعت تا سه روز) هوشمند سازی ساختمان شما را تکمیل می نمایند. یک نرم افزار مرکزی برای شما کارگزاشتن می شود و تدریس تام به کار گیری از این نرم افزار به شما ارائه خواهد شد. سپس حیاتی دقت به خواسته ها و دارایی در نظر گرفته شده از طرف کارفرما و همینطور گفتگو اهمیت اعضا به ارائه بهترین سناریو هوشمند سازی با دقت به نیاز ها و موقعیت محیطی می پردازند. از دوشاخه‌های هوشمند می‌توانید به جهت لامپ های کف و یا لامپ هایی که بر روی میز قرار می‌گیرند و یا هر چراغی که نیاز به دوشاخه دارا‌هستند به کار گیری کنید. دوشاخه را به پریز متصل کنید و از شیوه وایفایی که در دوشاخه‌ها وجود دارااست میزان نور و روشنایی را در یک خانه هوشمند در اختیار گرفتن نمایید.

  • در این سالن نیز مانند منزل هوشمند کل اقدامات و کارایی ها به صورت هوشمند و اتوماتیک و مطابق نمایش آیتم نظر شما اجرا خواهد شد.
  • از محصولات گروه ارائه خدمات و تجهیزات هوشمند در صنعت و منزل هوشمند می باشد.
  • امروزه به ادله فراگیری گسترده آن اکثر اشخاص روش کار و ویژگی‌های رویکرد اندازی آن را می‌شناسند.
  • بنابراین به جهت پیاده سازی یک خانه هوشمند مناسب ، واجب میباشد تا باز‌نگری شود که وجود تاچ پنل ضرورتی داراست یا این که نه.
  • این مدل لامپ‌ها را می‌توان از نحوه برنامه کارگزاشتن شده در موبایل هوشمند یا این که دستیار صوتی کنترل کرد.

البته در تمام اسباب و اثاث منزل هوشمند آسانه قابلیت کنترل وسایل بصورت محلی و مستقیم از طرز اتصال تلفن همراه به وسیله تعبیه شده است. تمامی اسباب اهمیت حافظه داخلی بوده و تنظیمات و سناریو ها در باطن وسیله ها ذخیره میشوند. همین دستور سبب ساز عملکرد دقیق و سوای خلل در زمان جدا برق و اینترنت میگردد. تکنولوژی خانه هوشمند آسانه امکان در دست گرفتن وسایل منزل را بدون نیاز به هرگونه سیستم واسطی مهیا میسازد.

حتما بخوانید:  تسلط بر راه از لباس بچگانه {آیا نیست | این یک {هنر|آثار هنری} است

سناریو آرامشRelaxation Mode  و مطالعه Reading Mode در منزل هوشمند

با این پروتکل می‌توانید از نحوه سیستم شبکه‌ای تو در تو و به صورت بدون واسطه و ساختار سلسله مراتبی، تمامی وسایل منزل هوشمند را به یکدیگر متصل کنید. اینکار به شما تضمین میدهد که رابطه میان وسایل و هاب مرکزی اساسی وسایل بدون کمترین خلل و اهمیت شتاب بالا برقرار خواهد بود. اما در کنار شبکه مش، پروتکل‌های دیگری مانند وای فای و بلوتوث نیز وجود دارا هستند که عمده ما منزل هوشمند وای فای و بی سیم را می‌شناسیم.

نسل دوم هوشمند سازی ساختمان

ساخت منزل هوشمند با دقت به تجهیزاتی که در آن به کار می‌برید، می‌تواند هزینه متعددی به جهت شما داشته باشند. امروزه خانه‌های متعددی هوشمندسازی می شوند که همین روند می‌تواند سبب افزایش ارزش منزل هوشمند شما بشود. مثلاً سناریوی خواب، کاربر می‌تواند فارغ از سرکشی به کل ساختمان از خاموشی سیستم خانه هوشمند روشنایی اطمینان پیدا کند. تعیین تجهیزات مطلوب به جهت یک ساختمان هوشمند، فعالیتی مهندسی و دوچندان حائز اساسی می‌باشد. استعمال از تجهیزات باکیفیت و البته سازگار اصلی یکدیگر سبب ساز می گردد علاوه بر کارایی بالاتر و به کار گیری از حداکثر امکان دستگاه‌ها، ارتفاع قدمت تجهیزات شما هم بالا رود.
و اهمیت نصب الکسا بر روی آن، می‌توان تجهیزات منزل مانند چراغ‌ها و سیستم سرمایش و گرمایش ر از طرز همین ربات در دست گرفتن نمود. در اختیار گرفتن وسایل الکتریکی در منزل هوشمند به یاری رله هوشمند انجام می شود. در واقع پریز هوشمند همان رله هوشمند است که به شکل قابل حمل طراحی شده است. حساس شیوع تلفن های هوشمند و تبلت ها، این ارتباطات بی سیم اکنون به نقل از سایت خبری عمده از زمانی که سیستم های مهم در هم اکنون بسط بودند، اصلی دارد. حالا می توانیم تمامی چیز را از تلویزیون، وان آبگرم، تلفن و غیره متصل کنیمامکان برقراری رابطه از فواصل غیر قابل شعور (یا در اتاق بعدی) را امکان پذیر می سازد. از طرف دیگر، خانه های دیرین می توانند اهمیت استعمال از فناوری های هوشمند، مقاوم سازی شوند.

سیستم کنترل ساختمان

علاوه بر این، میزان مرغوب بودن ارتباطات رادیویی هم بستگی داراست مواد و مصالح ساختمانیدیوارها، و اگر سیم کشی بیش از حد در امتداد دیوارها دور از هم باشد، تراز سیگنال دستکم خواهد بود. در مواردی که سیستم بوسیله باتری خانه هوشمند هیربد ها کنترل می شود، آنان باید به طور منظم بده بستان شوند، در غیر همین صورت، در نامناسب ترین لحظه، ممکن میباشد چیزی عمل نکند. تمام تجهیزات بوسیله یک پانل سیمی در اختیار گرفتن می شود که سیگنال ها به آن اخذ می شود.

لوازم خانگی هوشمند

با استعمال از همین لامپ‌ها روال‌ها و سناریوهای متعددی را می‌توان اجرا کرد. تعامل ساده‌ی هیو با پلتفرم IFTTT و لاجیتک، هم‌چنین دستیارهای الکسا، سیری و google اسیستنت باعث شده تا جزء او‌لین گزینه‌های انتخابی به جهت هوشمندسازی باشد. برای مثال، یک چراغ آبی در حمام می‌تواند مانند حمام آفتاب کنار دریا آرامش‌بخش باشد. یک نور قرمز در آشپزخانه می‌تواند علاوه بر سرگرم کردن مهمانان فضایی شاد ساخت کند. تیم آلفا از سال 88 عمل خود را به صورت تخصصی در حوزه طراحی و اجرای خانه هوشمند آغاز نموده. در نخست باید به همین مسئله دقت داشته باشید که در یک منزل هوشمند نیاز به پیاده سازی همگی امکانات موجود نیست، پس دارای دقت به این موضوع ارزش هوشمند نمودن خانه هم تغییر خواهد کرد. به تیتر مثال ممکن هست شما به جهت هوشمند کردن منزل پرده برقی هوشمند را نیاز نداشته باشید، البته شخصی دیگر به همین پرده نیاز داشته باشد، پس طبیعی میباشد که هر دو شخص هزینه برابری را پرداخت نخواهند کرد. پس یک عدد از اهمیت ترین عواملی که بر بر روی مقدار هزینه هوشمند سازی منزل اثر گذاری می گذارد، امکانات منزل هوشمند مورد نظر شما است. سیستم صوتی هوشمند به لوکس شدن فضای منازل در هوشمند سازی خانه بسیار امداد می کند. به طوری که متناسب با مناسبت های گوناگون کلیدی میزان مرغوب بودن بالا، آهنگ آیتم لحاظ به راحتی در بخش های گوناگون خانه هوشمند پخش می شود. در بخش اعظمی از موردها افراد نگران شخصی سازی فضای خویش در سیستم صوتی منزل هوشمند هستند.

حتما بخوانید:  10 تا از بهترین جراح سانترال لب + مشاوره رایگان (آدرس + شماره تلفن )

مرحله به تراز تا سیم‌ کشی ساختمان هوشمند + هزینه‌ها

برای شروع صد رد صد از داشتن یک اینترنت پرسرعت و پایدار اطمینان حاصل کنید. internet شما بایستی مطلقا پوشش دهی فوق العاده، ارتباط مهم چند دستگاه به طور همزمان، و آنتن دهی در نقاط روشن دل را به راحتی داشته باشد. اصلی دارا بودن منزل به استخر و سونا همین تاسیسات هم توانمند به هوشمندسازی هستند. برای شروع، در اینجا لیستی کوتاه از ایده‌های خانه‌های هوشمند آورده شده‌است. و سنسورهای تشخیص نشتی گاز، امنیت و ایمنی ساختمان‌ها به مقدار متعددی ارتقاء پیدا می‌کند.

نکته – چطور خانه خویش را به جهت تابستان هوشمند کنیم

یکی از مهم‌ترین گرایش‌های تکنولوژی در سال‌های آخر به‌وجود آمدن هتل‌های هوشمند بوده است، … دستگاه‌های هوشمند جدید غالبا عمده سازگار با پروتکل Z-Wave هستند. در نظرسنجی جامعه Xfinity فوق، بیش از 70 درصد از صاحبان املاک، مدیران و گسترش دهندگان گفتند که فناوری هوشمند برای آنها مفید است. از خود اپراتورها و ساکنان یک سری خانواده مشخص و معلوم میباشد که تقاضا برای فناوری هوشمند وجود دارد. اصلی همین حال، حیاتی هست که به عامل اینکه فناوری هوشمند تجربه مسکونی ساکنان را بهبود می بخشد، همین استدعا نه تنها اساسی ارتقاء نرخ اجاره درآمد را ارتقا می دهد، بلکه یک تجربه کلیدی کیفیت بالا به معنای تمایل به پرداخت ماهانه اکثر است.

· سیستم امنیتی وحفاظتی هوشمند

در سیم‌ کشی ساختمان هوشمند به جهت اتصال تجهیزات برقی از یک کابل انتقال داده به کار گیری می‌شود. همین کابل در واقعیت میان ورودی‌ها و فعال‌سازهای نتورک هوشمند رابطه برقرار کرده و همه فرمان‌ها بین تجهیزات اصلی مدار دستور (تشکیل شده از یک کابل یا این که باس) به هم دارای ارتباط می‌شوند. در گذشته، سیستم ورودی ویدئو را فعال میکردند آن هم اصلی هزینه متعددی و نیروهای کارشناس دوچندان به جهت کارگزاشتن و مراقبت انها.