[ad_1]

امیلی گوردون ، 49 ساله ، که در روابط رسانه ای در مدرسه مدیریت ییل کار می کند ، به دوست خود ، نویسنده آنی مورفی پاول پیوست ، هر دو پسر خانم پل برای شام در خانه خود بودند. از همه دعوت شدگان خواسته می شود ابتدا آزمایش ویروس کرونا را انجام دهند. در ابتدا ، برنامه این بود که پنجره های کاملاً باز را باز کند ، اما هوا سرد به نظر می رسید. پیش از این ، خانم گوردون و خانم پل فقط در خارج از منزل ملاقات می کردند.

فران کلر 52 ساله ، حشره شناس در دیویس ، کالیفرنیا نیز مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. او اولین شکرگذاری را که به یاد می آورد میزبانی می کند – او معمولاً به خواهر بزرگش می رود ، همچنین در دیویس ، اما امسال جمعیت خیلی راحت است که چند نفر از اعضای خانواده پر خطر را دارد. شام خانم کلر پسرش (که با او زندگی می کند) ، دخترش و خانواده دخترش خواهد بود ، اگرچه آنها به دلیل ابتلا به بیماری آسم در میزهای جداگانه ای نشسته اند. (خانم کلر به شوخی میز دوم را صدا می کند “میز کووید” به جای میز کودکان.)

خانم کلر گفت: “من دخترم را در آغوش خواهم گرفت ، اما فقط در صورت خوب بودن او.”

برای بسیاری ، این سال به جای جشن در نزد اقوام ، در یک خانواده منتخب می گذرد ، خواه با غلاف باشد یا با دوستان – و گاهی اوقات هر دو. Podsgiving (یا Friendsgiving) با غذاهای مورد علاقه هنوز روح تعطیلات را حفظ می کند و احساس تعلق.

چزنی شولتز 28 ساله ، رنگ مویی که در دهکده شرقی منهتن زندگی می کند ، به جای بازگشت به خانه در تمپلتون ، آیووا (جمعیت: حدود 300 نفر) ، میزبان یک نوسان در سقف آپارتمان خود برای ده دوست ، با که در طی همه گیری آویزان بود. (سه نفر از آنها هم اتاقی او هستند.)

برنامه این است که یک بوقلمون جوشانده (“اجاق من برای نگهداری بوقلمون خیلی کوچک است”) تهیه کرده و سالادهای تعطیل را برای او – و مخصوص آنها – تهیه کنید. از جمله این موارد می توان به سالاد Oreo که با کلوچه های خرد شده ، Cool Whip و پودینگ فوری وانیلی تهیه شده و همچنین سالاد سیب Snickers (سیب ، میله های Snickers ، Cool Whip ، کارامل ، پودینگ وانیل) اشاره کرد. بخاری و تزئینات فضایی – شاید یک کروکوپی – توسط یکی از هم اتاقی های حیله گر او برگزار خواهد شد.

خانم شولتز ، که خود را “مرد نقره پوش” توصیف می کند ، اظهار داشت که از برنامه تعطیلات خود راضی است.

وی گفت: “من احساس می کنم که به دلیل کوید ، گروه دوستان ما بسیار نزدیک شده اند و من واقعاً توسط افرادی احاطه شده ام که واقعاً به آنها اهمیت می دهند.”

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر