تنها ترین دوران کودکی: کودکان خردسال همبازی کوید ندارند


این مورد در مورد ارین و کریگ شپارد ، والدین Rhys 15 ماهه است که در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا زندگی می کنند. آنها به ویژه مراقب هستند زیرا در نزدیکی مادربزرگ پسر کوچک که 80 ساله است زندگی می کنند. خانم شپرد گفت که Rhys از ابتدای شیوع همه گیر با کودکان “صفر” بازی می کرد.

وی گفت: “ما به پارک می رسیم ، Clorox را می چرخانیم و او سوار می شود و او بسیار سرگرم می شود و بیرون بودن را دوست دارد و سایر کودکان و والدین دیگر را به عنوان یک کودک نوپا نشان می دهد.” اما آنها متعهد نمی شوند.

یک شب وقتی رایز شروع به تکان دادن کرد ، او را به رختخواب بردند. خانم شپرد فهمید که دارد به یک تقویم دیواری با نوزادان نگاه می کند. اکنون به طور منظم اتفاق می افتد. خانم شپرد گفت: “او نوزادان را از تقویم دیواری خارج می کند.”

کارشناسان رشد کودک می گویند شروع تحقیق بر روی این نسل از کودکان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اثرات انزوای نسبی مفید خواهد بود. یک پیشینه دور وجود دارد: پژوهشی در سال 1974 منتشر شد که به دنبال ردیابی کودکانی بود که لحظه تکان دهنده دیگری از جهان را تجربه کردند ، یعنی رکود بزرگ. این مطالعه دلیل امیدواری را ارائه می دهد.

گلن الدر ، نویسنده این تحقیق ، نوشت: “به طور غیر منتظره ، مطالعه روی کودکان رکود بزرگ سیر انعطاف پذیری تا میانسالی را دنبال می کند.”

برندا وولینگ ، استاد روانشناسی در دانشگاه میشیگان و متخصص رشد اجتماعی و عاطفی ، گفت كه یكی از این رفتارها این است كه بچه های دوران افسردگی كه بهترین نتیجه را می گیرند از خانواده هایی هستند كه نتایج اقتصادی را پشت سر می گذارند. راحت تر و در نتیجه کمتر خصمانه ، عصبانی و افسرده.

دکتر وولینگ گفت ، برای این منظور ، نوزادان ، کودکان نوپا و سایر کودکان بزرگ شده در دوران کوید اکنون نیاز به تعامل پایدار ، مغذی و دوست داشتنی با والدین خود دارند.


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes