تماس CDC برای دریافت اطلاعات در مورد دریافت کنندگان واکسن ، زنگ خطر حفظ حریم خصوصی را ایجاد می کند


در ایالات متحده ، جمع آوری داده های واکسیناسیون یک تلاش خالص دولت بود. فشار دو دهه پیش برای ایجاد رجیستری فدرال پس از سر و صدا در حریم خصوصی بیمار و نحوه استفاده از داده ها فوران کرد.

دکتر شان ج. CDC برای جمع آوری داده ها.

دکتر گرانیس افزود: “ما 50 کشور مختلف هستیم که دارای یک مقررات غیر استاندارد و دیدگاه های مختلف در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت هستیم.” “و من فکر می کنم مردم می خواهند این سوال را بپرسند ،” CDC چه کاری انجام می دهد که ما نمی توانیم از نظر منطقه ای انجام دهیم؟ “

در جلسه توجیهی روز دوشنبه ، سرهنگ ارتش RJ Mikesh ، رئیس فناوری اطلاعات برای عملیات Warp Speed ​​، گفت که جمع آوری داده ها بخشی از “رویکرد در سراسر آمریکا” برای گسترش واکسن ها است. و برخی از کارشناسان می گویند در یک بیماری همه گیر که در حال حاضر نزدیک به 284000 نفر در ایالات متحده هزینه کرده اند ، اکنون زمان ایجاد یک ثبت واکسن فدرال است.

دکتر کارلوس دل ریو ، متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه اموری در آتلانتا گفت: “ما در همه گیر هستیم.” “محرمانه بودن نقش مهمی را ایفا می کند ، اما وقتی تصمیم می گیرید که وظیفه عظیمی مانند واکسیناسیون میلیون ها آمریکایی را با واکسنی که به دو دوز نیاز دارد ، تصمیم گیری می کند.”

دکتر دن هانفلینگ ، کارشناس پاسخ اضطراری و معاون رئیس جمهور در In-Q-Tel ، شرکت سرمایه گذاری ، گفت که مبارزه برای ثبت احوال همچنین شکسته شدن جمع آوری داده های بهداشتی را آشکار می کند – و اینکه چطور عدم پیشرفت دولت مانع پاسخ همه گیری می شود. واحد جامعه اطلاعات ملی.

برخی از ثبت های واکسیناسیون ایالتی می توانند تبادل مستقیم اطلاعات را بدون یک پایگاه داده فدرال متمرکز هماهنگ کنند ، اما برخی دیگر نمی توانند. دکتر هانفلینگ گفت: “اگر شما یک سیستم ملی ندارید ، حداقل باید در آنچه ایالت ها انجام می دهند ثبات داشته باشد.”


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes