[ad_1]

بر اساس دو مطالعه جدید نیروی دریایی ایالات متحده ، افراد جوان و سالم که به ویروس کرونا آلوده می شوند اغلب بدون علامت هستند ، به ندرت نیاز به مراقبت از بیمارستان دارند و می توانند ویروس را به طور ناخواسته به هم اتاقی منتقل کنند ، حتی اگر آنها دستورات دقیق قرنطینه را دنبال کنند. این یافته ها نیاز به اقدامات دقیق را تأیید می کند ، مانند آزمایشات روزانه فراتر از بررسی دما و گزارش علائمی که اکنون برای جلوگیری از انتقال به مطب ها ، خوابگاه ها و سایر تنظیمات گروه استفاده می شود.

دکتر اندرو لتیزیا ، فرمانده و متخصص بیماری های عفونی در مرکز تحقیقات پزشکی دریایی در سیلور اسپرینگ ، میشیگان ، و نویسنده اصلی یکی از مطالعات گفت: “همه این یافته ها به نیاز به استراتژی های آزمایش مداوم اشاره دارد.” وی گفت: “ما باید اقدامات بهداشت عمومی را افزایش دهیم و آنها را با آزمایش های منظم تقویت كنیم.”

گزارش های جدیدی که روز چهارشنبه توسط مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شد ، ضمن تعیین محدودیت های اقدامات قرنطینه ، بسیاری از مواردی را که در مورد تأثیر Covid-19 بر روی بزرگسالان جوان شناخته شده یا مشکوک است ، روشن می کند. تحقیقی به سرپرستی دکتر لتیزیا ، جزئیات درصد عفونتهای جدید را در بین نزدیک به 2000 نفر استخدام شده در قرنطینه در نزدیکی انبار استخدام نیروی تفنگداران دریایی در پاریس ، کارولینای جنوبی ، در تابستان نشان می دهد. این کار با همکاری محققان دانشکده پزشکی Icahn در کوه سینا در نیویورک انجام شد.

مورد دیگر شیوع ناو هواپیمابر USS Theodore Roosevelt را نشان می دهد که تقریباً یک چهارم خدمه – بیش از 1200 ملوان و زن – در بهار آزمایش مثبت کردند.

مطالعات متعدد در سال گذشته ثابت کرده است که Covid-19 در افراد جوان اغلب بدون علامت است و علائمی که رخ می دهد معمولاً خفیف است. و گزارش های شیوع کشتی های سفر دریایی ، به ویژه شیوع پرنسس الماس در ژانویه و فوریه ، نشان داد که ویروس به راحتی از طریق هوا بین افرادی که در اتاق های کوچک قرنطینه شده اند حرکت می کند.

این دو مطالعه جدید از این نظر متفاوت هستند که آنها شرایطی را توصیف می کنند که افسران از منابع و اختیارات لازم برای انجام اقدامات جامع برخوردار بودند و در مورد فرماندهی تفنگداران دریایی کارولینای جنوبی ، از همان ابتدا کاملاً آماده بودند. 1848 عضو داوطلب این مطالعه توافق کردند که قبل از ورود به خدمت ، دو هفته در خانه در قرنطینه باقی بمانند. پس از ورود ، آنها برای دو هفته دیگر در قلعه نظامی ، کالج نظامی چارلستون ، که تفنگداران دریایی آن را تصاحب کرده بودند ، قرنطینه شدند. آنها پس از ورود ، یک هفته بعد و دوباره دو هفته بعد از نظر ویروس آزمایش شدند.

اقدامات محدودكننده در دانشگاه گسترده بود. به استخدام شدگان دستور داده شد که ماسک را همیشه استفاده کنند ، به جز در خواب در فاصله شش فوت از دیگران نگه دارید و برای ضد عفونی توالت ها پس از استفاده. بیشتر آنها یک هم اتاقی تنها داشتند و همه آموزش ها در فضای باز بود.

دکتر استوارت سیلفون ، استاد مغز و اعصاب در دانشکده پزشکی ایکان ، نویسنده ارشد این مطالعه ، گفت: “با وجود این ، روشهای بسیار سختی که 24 ساعت شبانه روز توسط مربیان دریایی مشاهده می شد ، ما شش خوشه انتقال را شناسایی کردیم.” این خوشه ها در نتیجه آلوده شدن یک تازه کار به یک هم اتاقی یا بسیاری دیگر در همان جوخه است که 50 تا 60 عضو دارد.

محققان دریافتند که حدود 1٪ از افراد تازه وارد آلوده به ویروس کرونا بودند ، تقریباً همه آنها ناآگاهانه. 2 درصد اضافی نیز در دوره قرنطینه آلوده شدند. در پایان مطالعه ، تیم 77 عضو با آزمایش مثبت را شناسایی کرد که هر کدام به اتاق خوابگاه دیگری منتقل شدند تا به تنهایی قرنطینه شوند.

شیوع تئودور روزولت ، که از اواخر ماه مارس آغاز شد و در ماه مه گسترش یافت ، تصویر واضح تری از نحوه شیوع ویروس به طور نامحسوس به جوانان ارائه می دهد. از 4779 خدمه ، در نهایت 1،271 نفر مثبت بودند که 77 درصد آنها در آن زمان بدون علامت بودند. تقریباً نیمی از آزمایشات مثبت ، 43٪ ، هرگز علائم Covid-19 را نداشته اند. در مجموع 23 نفر در بیمارستان بستری شدند و چهار نفر در مراقبت های ویژه بستری شدند. یکی مرد.

Cmdr گفت: “این واقعاً از طبیعت مخفیانه ویروس و چگونگی حرکت بدون علامت آن در چنین جمعیتی صحبت می کند.” متیو کاسپر ، میکروبیولوژیست دریایی که هدایت این مطالعه را بر عهده داشت. “و من فکر می کنم وضعیت منحصر به فرد اینجا – ما همه را آزمایش کردیم. این بر اساس هیچ حس ذهنی یا یادآوری حافظه نیست. آنها اعداد سختی هستند. “

کارشناسان خارجی گفتند که این دو مطالعه با هم نشان داده شده است که نه تنها میزان ویروس مسری است ، بلکه همچنین برای نگهداری آن چه در ارتش و چه در جمعیت غیرنظامی باید تدابیری اندیشید.

“رویکردهایی که از USS تئودور روزولت آموخته است دکتر نلسون مایکل از م Researchسسه تحقیقات ارتش “والتر رید” در مقاله همراه خود نوشت: “جزیره پاریس با درجات مختلفی از اهمیت می تواند در موقعیت های زمینی زندگی مشترک اعمال شود” ، به عنوان خوابگاه در کالج ها ، زندان ها و مراقبت از مسکن ، و همچنین محیط های ورزشی ، امکانات پردازش گوشت و نیروگاه های جدا شده. “

[Like the Science Times page on Facebook. | Sign up for the Science Times newsletter.]

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر