بیمارستان های کودکان بر روی کمک به آب گرفتگی بیماران بزرگسال با Covid-19 تمرکز کرده اند.


با هجوم فزاینده بیماران Covid-19 تهدید به تحت فشار قرار دادن بیمارستان ها ، مقامات بهداشت عمومی ایالات متحده به دنبال دریچه ایمنی هستند که شمال شرقی در بهار استفاده می کند: گرفتن تخت در بیمارستان های کودکان برای مراقبت از بزرگسالان.

طبق پروژه Covid Tracking در ایالات متحده ، بستری شدن در بیمارستان در بالاترین سطح 104 هزار و 600 نفر قرار دارد و هفته گذشته این کشور رکورد بیشترین مرگ و میر در یک دوره هفت روزه را ثبت کرد.

ایمی نایت ، رئیس انجمن بیمارستان های کودکان ، یک گروه ملی که بیش از 200 مرکز ایالات متحده را نمایندگی می کند ، گفت: “همانطور که پاییز شروع به کار می کند و پرش دوم ، من فکر می کنم ما چیزهای بیشتری از آنچه اکنون اتفاق می افتد می بینیم.”

به گفته دکتر پیتر جی هوتز ، استاد متخصص اطفال و ویروس شناسی و میکروب شناسی کودکان ، مولکولی و ویروس ، به ندرت اتفاق می افتد که بیمارستان های کودکان آمریکایی بیماران بزرگسال را پذیرش کنند یا معیارهای پذیرش آنها را شل کنند ، بنابراین این واقعیت که اکنون در حال انجام است ، از شدت بحران صحبت می کند. در کالج پزشکی بیلور و مدیر مشترک مرکز رشد واکسن بیمارستان کودکان تگزاس.

وی گفت: “من حتی نمی دانم که آیا این کار در طی H1N1 در سال 2009 انجام شده است ، بنابراین من نمی توانم به بسیاری از نمونه های مدرن فکر کنم.”

از آنجا که به نظر می رسد عفونت های ویروس کرونا در مقایسه با بزرگسالان و بزرگسالان تا حد زیادی برای کودکان خردسال کمتر است ، بیمارستان های کودکان و بخش های اطفال بیمارستان های عمومی معمولاً در ابتدای شیوع بیماری همه گیر نمی شوند.

خانم نایت گفت: “این بیشتر شبیه قطره ای از کودکان بود که باید در بیمارستان بستری شوند.”

از آن زمان ، با این وجود ، تعداد کودکان آلوده و نیاز به مراقبت های بیمارستانی به شدت افزایش یافته است و بیمارستان های کودکان ممکن است در طول سال فضا و منابع کمتری برای پس انداز داشته باشند ، زمانی که هنوز نیاز به تختخواب ها وجود دارد در اثر آنفلوانزا افزایش می یابد.

دکتر برایان کامینگز ، که در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان MassGeneral برای کودکان در بوستون کار می کند ، گفت: “ما در توانایی خود برای بیماری های بحرانی دوران کودکی در سراسر کشور بسیار محدودتر هستیم.” “بدیهی است که ما بر ظرفیت واحد مراقبت ویژه برای بزرگسالان غلبه کرده ایم ، و سپس استفاده از یک منبع حتی کمیاب واقعاً همه ما را که برای کودکان ایستادگی می کنیم تحت تأثیر قرار می دهد.”

با این حال ، بیمارستان های کودکان در حال آماده شدن برای کمک به رشد ویروس کرونا به روش های مختلف هستند. انجمن بیمارستان های کودکان در ماه آوریل رهنمودهایی را درباره چندین رویکرد ممکن منتشر کرد ، از جمله پذیرش بیماران اطفال از بیمارستان های عمومی برای جای خالی در این امکانات و افزایش حداکثر سن آنها برای پذیرش.

بیمارستان کودکان سنت لوئیس ، بخشی از BJC HealthCare ، در ماه نوامبر برای بیماران بزرگسال آغاز به کار کرد و یک بیمارستان کودک دیگر در سنت لوئیس ، بیمارستان کودکان کاردینال گلنون ، انتقال برای بزرگسالان بدون Covid-19 را می پذیرد. بیمارستان کودکان Oishei در بوفالو گفت که سقف پذیرش خود را برای اسکان بیماران زیر 25 سال به طور موقت افزایش می دهد.

در طی اولین جزر و مد بزرگ در شمال شرقی ، از آوریل تا ژوئن ، بیمارستان MassGeneral برای کودکان بیماران بزرگسال را در بخش مراقبت های ویژه 14 تختخوابی خود بستری کرد. دکتر کامینگز گفت: “در حالی که شاهد انباشته شدن بیمارستان ها بودیم ، همه می خواستند قدم بردارند و سهم خود را انجام دهند.”

این دستگاه در طول تابستان به حالت عادی بازگشت ، اما با افزایش دوباره موارد در ماساچوست ، او گفت ، “ما قطعاً نگران هستیم که یکی دو هفته دیگر دوباره بیمار داشته باشیم.”


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes