زمانی که صحبت از بورس یک کالا می شود توجه ها به تنوع محصولات و نحوه عرضه و قیمت تمام شده جلب می شود، در ابتدا درب ضد سرقت در شمال غرب کشور تولید و ارائه شد و تنها محدود به یک منطقه جغرافیایی بود اما با گذر زمان و افزایش تقاضا و امکان سرمایه گذاری بخش خصوصی در این حوزه در سراسر کشور مراکز فروش ایجاد شد و جاده ساوه به مهد تولید درب های ضد سرقت تبدیل شد.

هر انچه راجب بورس درب ضد سرقت باید بدانید

در ابتدا باید در مورد قفل ها و نوع درب های قابل عرضه در بورس این کالا اطلاعات دریافت کنید که به شرح زیر است:

قفل ها در حاضر به صورت عادی و کارتی در بازار موجود می باشد که قفل کارتی درب ضد سرقت برای کسانی که صاحب یک مجموعه بزرگ هستند و همینطور هتلداران گزینه خوبی محسوب می شود. دربهای ضد سرقت تا چه اندازه ایمن هستند؟ جنس روکش دربهای ضد سرقت چینی از فلز با رنگهای کوره الکترواستاتیک میباشد. درب های بر اساس نوع روکش درب ، یراق آلات و قفل به کار رفته در آن ها و میزان برجستگی و شکل ظاهری درب در تقسیم بندی های متفاوتی قرار می گیرند.اما باید دقت داشته باشید که در تمام انواع درب ضد سرقت شاسی کشی فلزی داخی درب ها و ساحتار آن ها تقریبا با یکدیگر یکسان است. در وسط این درب ها از هانی کام(هسته میان تهی)که شکل ظاهری و محل قرار گیری هانیکام در عکس زیر می باشد و یا از فوم یا تخته چوب هایی باچگالی کم (هسته صلب) استفاده می شود.

عوامل موثر بر قیمت درب ضد سرقت ایرانی

قیمت درب ضد سرقت ایرانی هم به دلیل شباهت ظاهری و استفاده از مواد خوب قیمت خیلی بالایی نیست و می توان با قیمتی کمتر از مدل های ترک آن ها را تهیه نمود. درب های ضد سرقت آپارتمانی ترک معمولا کیفیتی بالاتر از سایر محصولات داشته و البته قیمت آنها نیز بالاتر از سایر برندهای چینی و ایرانی است.

به علت مشکل بودن و تخصصی بودن پروسه روکش کاری ملامینه و نیز بعلت سرمایه گذاری بالا و مهمتر از آن ارزش افزوده ی بالای آن معمولا کارخانجات ام دی اف MDF جهان دارای خطوط روکش ملامینه بوده و انواع ام دی اف MDF ملامینه را نیز عرضه می کنند. بنابراین، ما بیش از همه در برآورده کردن نیازهای امنیتی، طراحی و کاربر پسند بودن محصولات موفق بوده ایم. شاید اولین موضوعی که در خرید برای ما مهم هست قیمت یک محصول می باشد،درب های چوبی از نظر قیمت به فاکتورهایی نظیر جنس درب ،ایرانی یا خارجی بودن درب و یراق الاتی که برای آن استفاده می شود بستگی دارد. اصلی ترین دلیل تفاوت قیمت انواع درب های ضد سرقت، تفاوت در کیفیت آنها است.

درب های چینی عرضه شده در بازار کشور بیشتر از جنس درب های ضد سرقت فلزی هستند که درب های خوبی هم هستند و برای کسانی که به درب های فلزی علاقه دارند گزینه های بسیار مناسبی هستند.

 

ایندکسر