با بالا رفتن سن، چرخه سلولی پوست طبیعیتان کند شده و بدین خاطر سلولهای مرده پوست روی هم جمع شده و ظاهر پوستتان را کدر و تیره میکنند. در لایه بردارهای مکانیکی مواد ساینده ای مثل سنباده را روی سطح پوست می کشند تا سطح پوست را عاری ازسلول های مرده نماید. اسکراب کردن یعنی ساییدن پوست با مواد ساینده اگر با ملایمت انجام نشود موجب تحریک پوست می شود و منافذ پوست بازتر می شود. چنانچه سرخی، خارش یا تحریک رخ نداد، مصرف آغاز شود. لایه بردار ایچون بیوتی محصولی با فرمولاسیون کاملا طبیعی و سرشار از عصاره غنی چای سبز بوده که با نفوذ به پوست صورت و بدن است که باعث سفیدی و درخشانی پوست می شود و با تحریک و تسریع متابولیسم سلولی، باعث تقویت و استحکام سلول های ضعیف پوستی می شود این محصول تمامی آلودگی های پوست را از بین می برده و باعث جوانسازی و سفیدی پوست و همچنین باز کردن منافذ باز پوست می شود که تعدیل چربی پوست و کاهش جوش را به دنبال دارد.

آکنه معمولاً در هر سن و سالی بروز می کند اما در نوجوانان تازه بالغ به علت بالا رفتن سطح هورمونها این مشکل شایع تر است. بازشدن منافذ پوست علت های مختلفی می تواند داشته باشد: چربی بیش از حد از غدد چربی تولید می شود و این جریان مداوم چربی به مروز زمان باعث بازشدن دهانه منافذ پوست می شود.

خوب یک شبه به دستت رسیده اون وقت چطورراضی هستید؟ برای مراقبت از پوستتان نیاز به یک کرم لایه بردار دارید ، کرم لایه بردار رطوبت رسان و ضد چروک است و سلول های مرده پوست را از بین می برد و پوست شما را جوان تر و شاداب تر خواهد کرد . از دیگر محصولات لایه بردار میتوان به لایه بردار شون اشاره کرد. • محصولات لاین بورآد Boréade از برند نویدرم Noviderm شامل کرم پاک کننده، اسکراب صورت، کرم لایه بردار، امولسیون مات کننده و امولسیون ضد جوش می توانند به پوست های مستعد آکنه کمک کنند. کرم های لایه بردار شیمیایی در واقع یک نوع سوختگی خفیف و کنترل شده را روی پوست ایجاد می کنند و فواید و مزایای استفاده از آن ها به نوع ماده، غلظت و مدت زمان قرار گرفتنشان بر روی پوست بستگی دارد.

سایر مزایای محصولات مراقبت پوستی مانند کرم لایه بردار ۱۰% فیس دوکس این است که میتوانند نقاط تیره پوستی را درخشان کرده و از بروز جوشهای سرسیاه و آکنه جلوگیری نمایند.کرم لایه بردار ۱۰% AHA فیس دوکس مدل Alphasome در از بین بردن لایه خارجی و تیره سطح پوست و پدیدار شدن لایه زنده روی پوست موثر است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کرم لایه بردار شون ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر