دارای چهار سر درمارولر فیشیال (۱۲ سوزنی، ۳۰۰ سوزنی (۰.۵ میلیمتری)، ۷۲۰ سوزنی (۱ میلیمتری)، ۱۲۰۰ سوزنی (۱.۵ میلیمتری))؛ ریز- سوزن های تیتانیومی کلاژن سازی را تحریک کرده و قابلیت ارتجاعی پوست را بشدت تقویت می کنند و در عین حال جذب و اثربخشی سرم های فیشیال را افزایش می دهند.

همچنین و به علاوه ، شما باید انتظارات خود را در استفاده از این دستگاه محدود کنید و توقع درمان معجزه اسا نباشید و هیچ گاه مانند درمان هایی که پزشکان و متخصصان انجام می دهند نیست . امروزه از روش های نوین و به روز برای زیبا سازی و جوان سازی پوست استفاده میشه، از دستگاه های لیزر گران قیمت بگیر تا کرم های زیبا که هر کدام مزایا و معایب خودشون رو دارن، اما روشی هست که بسیار مقرون به صرفه و بسیار تاثیر گذاری بالایی داره، اون روش هم استفاده از دستگاه درمارولر هست، این دستگاه خانگی میتونه در حوان سازی پوست ( کلاژن سازی )، رفع جای جوش و آکنه، از بین بردن لک های پوسیت، از بین بردن جای زخم، جای بخیه و حتی ترمیم چین و چروک های پوستی تاثیر بسیار زیادی داره.

3. جای جوش و آکنه و پوست پرتقالی. جهت استفاده از این دستگاه ، باید بدانید که چگونه از آن استفاده کنید به جای اینکه به پوست آسیب برساند. دکتر فرناندز گزارش کرده است که استفاده ۱۵ دقیقه ای از درمارولر می تواند مستقیما بمدت ۱۲ ماه کلاژن سازی را تحریک کند. از آنجایی که درمارولر جذب و اثربخشی سرم فیشیال را افزایش می دهد شما تنها در عرض ۴ هفته پس از استفاده از پوستی جوان تر و صاف تر بهره مند خواهید شد.

درمارولر با حرکت بر روی پوست سوراخهای ریزی ایجاد میکند که در نتیجه باعث تحریک پوست میشود. اما امروزه همچنین از این روش به عنوان روشی برای رساندن داروهای درمانی و واکسن ها از طریق پوست به بدن ، استفاده می شود و کاربرد دارد. 3. شامل سوزن های ۱۲/۳۰۰/۷۲۰/۱۲۰۰ برای نواحی دور چشم، صورت، بدن و نواحی خاص می باشد. سوزن 1 میلیمتری برای علامتهای کشیدگی و حذف سلولیت استفاده می شود. قبل از اینکه بخواهید درمارولر را انتخاب کنید، باید بدانید که چگونه از آن استفاده کنید و بدانید که پروسه درمانی آن چگونه است و این نوع درمان اساسا از طریق همین سوزن هاست که به آرامی روی پوست کشیده می شود و می تواند نواحی پوست را بپوشاند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد درمارولر 5 در 1 بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر