بدون احساس محدودیت و تنگی، که اغلب در اتاقهای کوچکتر وجود دارد(.با نصب پارتیشن های شیشه ای و دیوارهای جداکننده که از کیفیت بالایی برخوردارندو شفافیت زیبایی داشته و تا حد زیادی ضد صدا هستند، ما روش کاملی برای تغییر طراحی داخلی فضاهای اداری ، ساختمانهای تجارییا حتی منزل شما ارائه می دهیم. برای مثال با یک دیوار شاخص میتوانیم در یک اتاق بزرگ، نقاط کانونی ایجاد کرده و در اتاقهای کوچک فضا را دلبازتر نشان دهیم. پس اگر شما جزو طرفداران و دوست داران رنگ نقره ای و شکوه و جلال آن هستید می توانید چند جز از اتاق خواب تان را مثل کوسن یا رو تختی نقره ای انتخاب کنید . خب پس چرا برای سوپرلوکس شدن خانه و افزایش شکوه و جلال فضای سالن پذیرایی و اتاق خواب از رنگ متالیک نقره ای برای قاب آیینه ها استفاده نکنیم ؟ علاوه بر این، حالت دیگه اینه که بعضی جاها کلا فضای کار اجاره میدن. و علاوه بر جلوه زیبا در طول روز با نور خود در شب هم باعث روح تازه ای در دکوراسیون خانه می شوند . شما می توانید صندلی اپن تولیکس نقره ای پایه کوتاه یا پایه بلند را برای اپن آشپزخانه تان استفاده کنید و مطمئن باشید که می توانید با استفاده از این صندلی های مدرن و با طراحی منحصر به فرد علاوه بر استفاده از رنگ نقره ای در دکوراسیون و مجلل کردن فضا یک دکوراسیون مدرن هم داشته باشید .

گاهی اوقات سکوت کامل می تواند به اندازه یک دفتر کار پر سر و صدا حواس شما را پرت کند. انتخاب و خرید مبلمان نقره ای می تواند دکوراسیون پذیرایی شما را متحول کند و از حالت کلیشه ای خارج کند . اما فراموش نکنید که طراحی ویترین مغازه ها نیز بسیار مهم می باشد که با کمک افراد متخصص در زمینه طراحی داخلی می توان، ویترین مغازه ها را متناسب با نوع کالایی که به فروش می رسانند، طراحی طراحی دکوراسیون داخلی دفتر اداری نماید. برای تمامی شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد. فروشگاه آنلاین/ اینترنتی Modern Interior Design، مرجعی کامل برای طراحان و مهندسین معمار است. ذکر این نکته حائز اهمیت است که یک معمار داخلی موفق، لزوما تحصیلات دانشگاهی بالایی ندارد چراکه بازار کار رشتههای مرتبط با معماری از جمله معماری داخلی، پیش از آن که نیاز به تحصیلات و مدرک دانشگاهی داشته باشند، به تلاشهای فردی دانشجو و آموختههای حاصل از تمرین و ممارست وی نیاز دارند.

پارتیشنهای شیشه ای به مدیران ساختمان این امکان را می دهند تا سر و صدای محیط را در فضای کاری بزرگ را کاهش دهند بدون اینکه به ظاهر و طراحی داخلی اصلی لطمه وارد کنند. مشخصا همه ما میدانیم که یکی از سخت ترین مراحل طراحی داخلی خانه یا فضای اداری انتخاب رنگ دیوارهاست . استفاده از آباژورها هم این روزها در دکوراسیون داخلی خانه ها و حتی جالب تر در دکوراسیون اداری بسیار رواج پیدا کرده است . پس از استفاده از آباژورها در دکوراسیون خانه یا محل کار غافل نشوید. پس بهتر است در استفاده از آن احتیاط کنید و مثلا از یک کاغذ دیواری گلدار نقره ای فقط برای یک دیوار در دکوراسیون سالن پذیرایی استفاده کنید . البته هدف ما از انتخاب گلدان و جا شمعی این است که بگوییم اگر در نگاه اول در انتخاب رنگ نقره ای به عنوان رنگ غالب دکوراسیون شک دارید ( که قطعا حق دارید چون انتخاب رنگ دکوراسیون یکی از سخت ترین کارهاست ) بهتر است از یک جز کوچک استفاده کنید و چه چیزی بهتر از یک جا شمعی ، آپاژور ، گلدان ، ساعت و ..؟

شک نکنید که پرده ها یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین بخش ها در دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی هستند . اینکه شما در طراحی داخلی فضاهای اداریتون خلاقیت و جسارت داشته باشید، کمک می کنه که تفاوت و تمایز نسبت به سایر رقبا داشته باشید. در صورت نبود نور طبیعی می توان از نور مصنوعی برای روشنایی اتاق استفاده کرد. استفاده از آیینه ها از قدیم در دکوراسیون خانه ها بسیار طرفدار داشته است و این روزها هم افراد بسیار زیادی برای افزایش روشنایی و دل بازی خانه ها و اتاق هایشان دوست دارند از آیینه ها در دکوراسیون استفاده کند . برای اضافه کردن رنگ نقره ای در دکوراسیون داخلی خانه حتما نیاز نیست دیواری را به رنگ نقره ای بکنید یا حتما مبلمان نقره ای بخرید و هزینه زیادی متحمل شوید . و احساس خودتان و اعضای خانواده را در نظر بگیرید و همین طور تاریک و روشن شدن فضا و میزان ست بودن با سایر وسایل خانه یا محل کارتان . ست کردن و هماهنگ کردن پاف و استول ها یا مبل شنی با سایر وسایل مانند آباژور و قاب عکس های دیواری و میز و .. هم می تواند فضای سالن پذیرایی یا اتاق خواب را جذاب تر کند .

ایندکسر