بله ، بسیاری از ما استرس می خوریم و در یک بیماری همه گیر وزن اضافه می کنیم


دکتر فلاناگان گفت: “این یک تغییر شدید و ناگهانی در زندگی روزمره همه بود که ما باید ببینیم چه خبر است.” “ما می خواستیم اطلاعاتی درباره رفتار حکایتی که مشاهده کردیم ارائه دهیم.”

از آوریل تا اوایل ماه مه ، حدود 7،750 نفر ، بیشتر آنها از ایالات متحده بلکه از کشورهایی مانند کانادا ، استرالیا و انگلستان ، نظرسنجی را تکمیل کردند. میانگین سنی پاسخ دهندگان 51 سال است و اکثریت آنها زنان هستند. بر اساس شاخص های توده بدنی آنها ، حدود یک سوم افراد دارای اضافه وزن ، یک سوم افراد دارای اضافه وزن و یک سوم افراد طبیعی محسوب می شوند.

محققان دریافته اند که بیشتر افراد کم تحرک تر می شوند ، که به گفته آنها این احتمالاً به دلیل رفت و آمد روزانه کمتر به محل کار و زمان بیشتر در خانه است. اما حتی در مواقعی که افراد تمرینات ساختاری را انجام می دهند ، معمولاً شدت آن نسبت به قبل از همه گیری کم است. بسیاری از مردم همچنین گفتند که در برابر میل به غذا تسلیم شدند: به عنوان مثال ، مصرف نوشیدنی های شیرین شیرین و سایر میان وعده های شیرین افزایش یافته است.

این ممکن است یافته دیگری را توضیح دهد: حدود 27 درصد از مردم می گویند که پس از اعمال محاصره اولیه وزن اضافه کرده اند. این رقم در بین افراد چاق حتی بیشتر است: حدود 33 درصد می گویند که اضافه وزن پیدا کرده اند ، در حالی که 24.7 درصد افرادی که خود را وزن طبیعی می دانند ، اضافه وزن دارند. افرادی که چاق شدند نیز بیشترین کاهش فعالیت بدنی را داشتند.

برخی از نقاط روشن در یافته ها وجود داشت. حدود 17 درصد از جمعیت مورد مطالعه واقعاً در طی همه گیری وزن خود را از دست دادند. شاید تعجب آور نباشد ، آنها معمولاً افرادی هستند که سطح فعالیت بدنی خود را افزایش داده و رژیم غذایی خود را بهبود بخشیده اند. و علی رغم صرف صبحانه ناخواسته بیشتر ، بسیاری از افراد افزایش “نتایج غذایی سالم” را نشان داده اند ، که میزان کیفیت کلی رژیم غذایی آنها را شامل می شود ، که شامل مواردی مانند خوردن میوه بیشتر و غذاهای سرخ شده کمتر است. محققان می گویند به نظر می رسد بهبودهای کلی در رژیم غذایی به این دلیل است که انسداد افراد را به پخت ، پخت و پختن غذای بیشتر در خانه ترغیب می کند. سایر مطالعات اخیر نیز افزایش چشمگیری در آشپزی و پخت و پز خانگی در سال جاری را نشان می دهد ، به گفته بسیاری آنها در حال کشف مواد جدید هستند و به دنبال راه هایی برای تهیه غذاهای سالم هستند.

اما انزوای اجتماعی می تواند بر سلامت روان تأثیر بگذارد و این از یافته ها مشخص شد. به طور متوسط ​​، مردم سطح اضطراب قابل توجهی بالاتر را گزارش می کنند. حدود 20 درصد می گویند علائم آنها مانند ترس و عدم توانایی در کنترل یا جلوگیری از اضطراب آنها به قدری شدید است که در فعالیت های روزمره آنها تداخل ایجاد می کند. حدود 44 درصد مردم می گویند که خواب آنها نیز در طی همه گیر شدن بدتر شده است. به طور متوسط ​​، مردم خوابیدن حدود یک ساعت دیرتر از حد معمول و بیدار شدن حدود یک ساعت دیرتر از حد معمول را گزارش می دهند. فقط 10 درصد مردم می گویند از زمان ابتلا به همه گیری ، خواب آنها بهتر شده است.

بزرگترین جهش اضطراب در افراد چاق دیده می شود. دقیقاً دلیل آن مشخص نبود ، اما ممکن است یکی از دلایل نگرانی در مورد ویروس باشد. این مطالعه در زمانی انجام شد که مطالعات برای اولین بار نشان داد که اضافه وزن افراد را در معرض خطر بیشتری برای بستری در بیمارستان Covid-19 قرار می دهد. دکتر فلاناگان گفت: “ما هیچ داده ای برای حمایت از این موضوع نداریم ، اما فرضیه ما این است که نگرانی بیشتر برای سلامتی آنها وجود دارد.” “افزایش ترس از ویروس مسلماً سطح اضطراب آنها را افزایش می دهد.”


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes