[ad_1]

در ماه سپتامبر ، محققان دانشگاهی لیستی از کارگران اصلی وزارت امنیت داخلی را تجزیه و تحلیل کردند و دریافتند که این اطلاعات به طور گسترده ای جمعیتی نیروی کار ایالات متحده را نشان می دهد. محققان یک گروه باریک تر و آسیب پذیرتر را پیشنهاد کرده اند – “کارگران خط مقدم” ، مانند تأمین کنندگان مواد غذایی ، صندوقداران و تکنسین های پزشکی فوریت های پزشکی ، که مجبورند چهره به چهره با دیگران کار کنند و بنابراین در معرض خطر عفونت ویروس

با این تعریف ، فرانسیسن بلاو ، اقتصاددان کار در دانشگاه کرنل و نویسنده این تحقیق ، می گوید ، معلمان به گروه بزرگتر کارگران اصلی تعلق دارند. با این حال ، او گفت که هنگام کار در کلاسها به جای از راه دور ، آنها گفتند که در گروه خط مقدم قرار می گیرند. کشورهای جداگانه معلمان را به طور متفاوتی طبقه بندی می کنند.

دکتر بلاو گفت که اگر تجهیزات کوتاه نیستند ، تأکید باید بر کارگران خط اول باشد. “اینها زیرمجموعه ای از کارگران اصلی هستند که با توجه به ماهیت کارشان ، شخصاً باید کار خود را تأمین کنند. اولویت بندی آنها با توجه به افزایش ریسکی که با آن روبرو هستند منطقی است. “

این تحلیل ، مقاله ای برای دفتر ملی تحقیقات اقتصادی ، با سایر منتقدان مطابقت دارد که می گویند لیست کارگران اصلی بسیار گسترده است.

سعد بی. عمر ، مدیر انستیتوی بهداشت جهانی ییل ، ​​که در زمینه های واکسیناسیون برای WHO و آکادمی های ملی کار کرده است ، گفت: “اگر گروه ها خیلی بزرگ باشد ، بنابراین شما واقعاً روی اولویت ها تمرکز نمی کنید.”

به گفته محققان ، کارگران اصلی در فهرست فدرال تقریبا 70 درصد از نیروی کار ایالات متحده را تشکیل می دهند ، در حالی که برای کارگران خط مقدم 42 درصد زنان 39 درصد کارگران خط مقدم و در برخی مشاغل بسیار بیشتر بودند. سطح تحصیلات کارگران خط اول و حقوق آنها نیز کمتر است و هر ساعت میانگین آنها کمتر از 22 دلار است. سهم سیاه پوستان و اسپانیایی ها بیشتر از گروه گسترده کارگران اصلی است.

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر