تو خونه زن و شوهر باید عیب های همدیگه را بپوشانند. برای این کار در حاملگی اول در این افراد به مادر آمپول ضد RH تزریق می شود تا در حاملگی های بعدی جبران شود . همون راهکارهایی که گفتم مثلا این خانواده میشینه پشت سر این میگه، خانم پشت سر مادر خواهر این، همه اینها نتیجه ش این میشه که تبدیل به طلاق میشه. اما اگر این نقش را ما بیاییم جابجا کنیم؛ مرد مثلا بشه بیست ساله، مثلا خانم بشه بیست و پنج ساله، این اولا که از نظر افکار و میزان تفاهم به شدت مشکل پیدا میکنن. هرچه از نظر معنوی بیشتر رشد کرده باشید، خود و دیگران را بیشتر دوست خواهید داشت و دیگران هم شما را بیشتر دوست خواهند داشت. مشاوره پیش از ازدواج نوعی از درمان است. مریم نجابتیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب گفت: قانون پنجم توسعه در خصوص ساماندهی مراکز مشاوره به زودی به تمامی مراکز مشاوره ابلاغ می شود و پس از این تمامی مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده باید مجوزهای لازم را از وزارت جوانان دریافت کنند. مشاوره قبل از ازدواج در قالب جلسات مختلف برگزار می شود . اولین گام در جلسات مشاوره رسیدن به ارتباط موثر است.

مشاوره ازدواج تلگرام مشاوره ژنتیک هم علاوه بر مشاوره روانشناسی برای ازدواج فامیلی امری ضروری محسوب میشود. وی هدف از برگزاری این نشستها را تحقق اهداف و برنامههای ابلاغی از سوی وزارت بهداشت به مناسبت هفته ازدواج برشمرد و ضمن تأکید بر توجه به سیاستهای جمعیتی ابلاغی از طرف مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر تشویق و تسهیل امر ازدواج جوانان، برنامههای پیشنهادی این هفته را در قالب روزشمار هفته ازدواج به اطلاع حاضرین در جلسه رسانید و سپس بهاتفاق جمع، مواردی جهت اجرا در این هفته به تصویب رسید. چون بالاخره، حالا تو خونه تون هم همینطوره، مثلا خواهر و برادر کوچکتر از شما، یه چیزی به شما دستور بده شما تازه بهش خیلی می توپید دیگه. که مشکل پیدا نکنید، چون ببینید برای خیلی ها مخصوصا اون قشری که تیپ سنتی را هم بالاخره اون روابط فامیلی خیلی خوبی دارند بزرگتری، کوچکتری می شناسند، تو ذهنشون خوب مونده. چون مرد که بیست و پنج سالشه خیلی فرق میکنه با این خانمی که بیست سالشه، خیلی فرق میکنه. اگر زن یقین کند که شوهرش مرده، و بعد از تمام شدن عده وفات شوهر کند، چنان چه معلوم شود شوهر او بعداً مرده است، باید از شوهر دوم جدا شود، و در صورتی که آبستن باشد به مقداری که در عدّه طلاق گفته شد، یعنی تا موقع زاییدن برای شوهر دوم عدّه طلاق، و بعد برای شوهر اول عدّه وفات نگهدارد، و اگر آبستن نباشد، برای شوهر اول عدّه وفات و بعد برای شوهر دوم عدّه طلاق نگهدارد، و ابتدای عدّه وفات را از موقعی که خبر صحیح وفات شوهر به او رسیده قرار دهد.

مشاوره ازدواج مرودشت
میل شدید جنسی یا به معنای صحیح تر و علمی تر، بیش فعالی جنسی یک اختلال و مشکل واقعی است . ارتباط درست و صحیح میان این پنج رکن، خانواده را سر پا نگه می دارد و عدم ارتباط یا مدیریت ناصحیح این پنج رکن، بنیان خانواده را سست می کند یا فرو می پاشاند. در حالی که اشتباهات خودشون بوده، درست شناسایی نکردن، درست برخورد نکردن خوب نتیجه این شده. خانواده ای که در آن به دنیا می آییم از لحظه تولد ، تاثیر بسیاری بر تک تک ابعاد زندگی ما میگذارد. این روانشناس به نقش مشاور در شکل گیری یک خانواده اشاره کرد و افزود: وقتی دو جوان باهم آشنا بودند یا ارتباط خانوادگی داشتند از آنجایی که در سن ازدواج قرار دارند به شدت تحت تاثیر عواطف و احساسات قرار میگیرند، خانوادهها هم همینطور هستند و میخواهند جوانانشان هرچه زودتر سر و سامان بگیرند و ازدواج آنها طولانی نشود به همین دلیل نقش مشاور و یک فرد متخصص بی طرف بسیار احساس میشود. شما همیشه سعی کنید اون طرفی که انتخاب می کنید حتما پنج سال هم از شما بزرگتر باشه.

یه وقت خوب یکی مثلا اونقدر زشته ولی ازدواج کرده هیچ کس خوشش نمیاد ولی اون آقا و یا خانم خوششون میاد؛ بنابراین ما باید اون قسمتش را دقت داشته باشیم. اون کسی که ریاست خونه را داره میشه زن. در حالی که اینطور نیست اشتباهات زیادی انجام میشه منتها طرفین نمیبینن میچسبن به سر همون استخاره بعد میگن ما استخاره کرده بودیم اینجوری شد. علتش کاملا مشخصه یک مقدار عاطفه زن بیشتره و حداقل در ایران اینطور هست که به اصطلاح قدرت مدیریت و توانمندی ها را مرد زودتر بدست می آوره تا خانم ها؛ بنابراین، باید توجه داشته باشید این سن، اگر خانم ها بزرگتر از آقایون باشند، قراره که طبق قانون شرع، و طبق قانون جاری کشور که بالاخره از شرع گرفته شده خانم بالاخره، زیردست می شه، بالاخره دستور بگیر است، در بعضی موارد، مرد دستور دهنده است و زن فقط باید تمکین کند. اونوقت اگه بیاد استخاره بکنه نتیجه ش همین میشه که میاد تمام دین و ایمان خودش هم بهم می ریزه میگه نماز نمی خونم خدا زندگی منو بهم زد در حالی که این طور نیست.

مشاوره ازدواج متنی
هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره ازدواج غرب وب سایت خود باشید.

ایندکسر