[ad_1]

وی گفت: “اگرچه در بحران فعلی نقش آنها کاهش یافته است ، اما آنها نقش بسیار مهمی در همه اینها دارند.” دولت جدید زیرساخت های بهداشت عمومی و داده ها را بازسازی می کند ، کارمندان CDC را در خارج از کشور مستقر می کند و “کنترل CDC” را به دست می آورد.

به گفته چهار محقق ارشد که به دلیل ترس از شغل خود ، CDC احساس آسودگی قابل لمس و عزمی برای بازگشت به هویت غیرسیاسی دارد.

یکی از دانشمندان درگیر در پاسخ همه گیر آژانس گفت: “ما در حال حاضر نمی توانستیم سیاست کنیم.” “ما وقت خود را صرف لیسیدن زخم ها و نگرانی در مورد اشتباهات گذشته نمی کردیم.

یکی دیگر از دانشمندان ارشد CDC گفت: “بعضی اوقات شما فقط مجبور می شوید بگویید ،” برای من مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، من مجبورم این کار را انجام دهم. “

CDC تا پیش از همه گیری ، به عنوان آژانس بهداشت عمومی برجسته جهان شناخته می شد. اما پوزه دانشمندان دولت ترامپ و سیاست زدگی برخی از شوراهای آن تلاش های او را برای پاسخ به س criticalالات مهم لغو کرده است ، به گفته کارشناسان ، از جمله چگونگی بازگشایی مدارس ، کلیساها و مشاغل و چگونه آمریکایی ها می توانند به بهترین شکل از دفاع دفاع کنند خود و خانواده هایشان.

به گفته دکتر توماس آر فریدن ، مدیر این آژانس در زمان رئیس جمهور باراک اوباما ، این معکوس پس از مداخله دولت ترامپ در گزارش های تحسین برانگیز CDC برای گزارش های هفتگی موربیتی و مرگ و میر آغاز شد.

منصوبین سیاسی سعی در بازنگری ، تأخیر و یا حتی توقف انتشار گزارش ها داشته اند که باعث خشم و محکومیت عمومی در جریان جلسه استماع کنگره شده است. گرد و غبار سریع آزاد شدن مایکل کاپوتو ، فردی منصوب سیاسی که دانشمندان CDC را به شورش متهم کرد ، و دکتر پل الکساندر ، مشاور علمی استخدام شده برای کمک به آقای کاپوتو را تسریع کرد.

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر