این گزارش هشدار می دهد کودکان در ایالات متحده ممکن است در سال 2020 9 میلیون دوز واکسن را از دست بدهند


بر اساس گزارش های پزشکی ، کودکان در ایالات متحده در حال از دست دادن 9 میلیون دوز واکسن برای سرخک ، فلج اطفال و سایر بیماری های بسیار مسری هستند – وقفه ای که مقامات بهداشتی آن را نگران کننده خوانده و به بیماری همه گیر ویروس کرونا نسبت داده اند.

این ارقام روز چهارشنبه توسط انجمن Blue Cross Blue Shield ، یکی از بزرگترین فدراسیون های شرکت های بیمه در کشور منتشر شد که اعلام کرد واکسیناسیون های معمول کودکان نسبت به سال 2019 تا 26 درصد کاهش یافته است.

این یافته ها کمتر از دو هفته پس از هشدار سازمان بهداشت جهانی و یونیسف در مورد تهدید پیشرفت واکسیناسیون کودکان علیه فلج اطفال و سرخک توسط یک بیماری همه گیر صورت گرفت. در یک فراخوان فوری برای اقدام ، این دو سازمان گفتند که خطر شیوع سرخک و فلج اطفال در حال افزایش است.

و فقط هفته گذشته ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و WHO اعلام کردند که مرگ و میر ناشی از سرخک در سرتاسر جهان به بالاترین سطح در 23 سال گذشته در سال 2019 رسیده و 50 درصد بیشتر از سه مورد است سالها زودتر

دکتر مگان راني ، پزشك اورژانس در دانشگاه براون در رود آيلند كه متخصص تحقيقات بهداشت عمومي است ، اظهار داشت: ناتواني در نگهداري واكسن هاي كودكان مي تواند آنچه را كه به عنوان مصونيت گله شناخته مي شود ، به خطر بياندازد. این اصطلاح به نقطه ای گفته می شود که در آن بیماری متوقف می شود زیرا تقریباً همه افراد در برابر آن ایمنی پیدا کرده اند.

دکتر راني در مصاحبه اي گفت: “ما مي دانيم که هرگاه در معرض مصونيت گله اي قرار بگيريد ، براي اين بيماري هاي مهلک کودکي سنگري براي بازگشت سر آنها در جوامع ما فراهم مي کند.”

Blue Cross Blue Shield گفت 40٪ والدین و سرپرستان قانونی که وی از آنها نظر سنجی کرده است می گویند که فرزندانشان واکسیناسیون خود را به دلیل بیماری همه گیر از دست داده اند. انجمن گفت ، بیشتر جلسات از دست رفته از مارس تا مه ، در ابتدای همه گیری و در ماه آگوست اتفاق افتاد ، هنگامی که بسیاری از کودکان معمولاً قبل از شروع مدرسه واکسینه می شدند.

نمایندگان Blue Cross ، که حدود 109 میلیون آمریکایی بیمه درمانی ارائه می دهند ، گفتند که افزایش آگاهی از اقدامات محافظتی که متخصصان بهداشت برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام داده اند بسیار مهم است.

مورین سالیوان ، مدیر ارشد استراتژی و نوآوری در انجمن صلیب آبی ، گفت: “کلینیک های کودکان نه تنها به بیماران بلکه به پرسنلی که در آنجا کار می کنند نیز توجه دارند.” “در این مرحله ایمن است.”

خانم سالیوان گفت ایالات متحده “به طرز خطرناکی نزدیک به پایین آمدن از مصونیت گله در برابر فلج اطفال است. طبق داده های دریافت شده از Blue Cross ، انتظار می رود واکسن های سرخک و سیاه سرفه یا سیاه سرفه برای سال 2020 به زیر آستانه مصونیت گله ای که توسط مقامات بهداشت عمومی تعیین شده اند ، برسد.

خانم سالیوان گفت: “این دلیل اصلی است که ما می خواهیم به سرعت به این داده ها برسیم.”

دکتر رانی ، که در مطالعه صلیب آبی شرکت نکرده است ، خاطرنشان کرد که سال گذشته شیوع سرخک در کالیفرنیا و حومه نیویورک وجود داشت ، جایی که این شیوع در خانواده های فوق ارتدکس که فرزندان آنها نبود ردیابی می شود. واکسینه شده

وی گفت: “كنایه از این همه گیری و از دست دادن كودكان به دلیل این بیماری های قابل پیشگیری ، طنز آمیز وحشتناكی خواهد بود.”

دکتر راني همچنين ابراز نگراني كرد كه بحث شديد ملي در مورد ايمني واكسن هايي كه براي ويروس كرونا ساخته مي شود ، مي تواند برخي والدين را از واكسين كردن فرزندان خود در برابر سرخك ، فلج اطفال و ساير بيماري هاي عفوني منصرف كند.

به عنوان نشانه ای از مردد بودن آمریکایی ها در واکسیناسیون علیه ویروس کرونا ، یک مطالعه گالوپ که روز سه شنبه منتشر شد نشان داد 58٪ از بزرگسالان مورد بررسی حاضر به واکسیناسیون هستند ، در حالی که 50٪ در سپتامبر بود. هنوز هم دکتر رانی نگران برداشت ها بود.

وی گفت: “من نگران هستم كه اطلاعات نادرست موجود در مورد واكسن ها تشدید شود.”


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes