[ad_1]

اگر به بیمه درمانی نیاز دارید و نمی توانید آن را از شغل خود دریافت کنید ، وقت آن است که شما بخواهید. این فصلی است که هر کسی که بخواهد برنامه بهداشتی اوباماکر 2021 را بخواهد می تواند از یکی خرید کند.

امواج از دست دادن شغل ناشی از همه گیری ، درآمد و ترتیب بیمه بسیاری از افراد را مختل کرده است. اما حتی افرادی که زندگی کاری آنها تغییری نکرده است ، در صورت نیاز به پوشش ، هنوز هم می توانند گزینه های خود را برای سال 2021 در نظر بگیرند.

در 36 ایالت (و ناحیه کلمبیا) با Medicaid تمدید شده ، می توانید بر اساس درآمد ماهانه خود واجد شرایط پوشش رایگان باشید. آستانه درآمد برای یک فرد مجرد حدود 1400 دلار یا برای یک خانواده چهار نفره 2950 دلار است. بسیاری از آمریکایی هایی که به تازگی به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا شغل خود را از دست داده اند می توانند واجد شرایط شوند. این برای آیداهو ، یوتا و نبراسکا برای اولین بار در سال جاری اعمال می شود.

اگر درآمد کمی دارید و در یکی از ایالت های برجسته زندگی نمی کنید ، باز هم لازم است با آژانس پزشکی کشور خود مشورت کنید. برخی از ایالت ها – مانند ویسکانسین – بسیاری از خانواده های کم درآمد را تحت پوشش بیمه قرار می دهند. و سایر ایالت ها برای کودکان یا والدین کودکان خردسال کم درآمد خدمات درمانی Medicaid یا Child Health را ارائه می دهند.

قانون مراقبت مقرون به صرفه بازارهایی را برای برنامه های بهداشتی خصوصی در هر قسمت از کشور ایجاد کرده است. گزینه ها بسته به محل زندگی شما متفاوت است ، اما در بسیاری از بازارها در سال 2021 گزینه های بیشتری برای انتخاب وجود دارد تا سال های گذشته ، و قیمت های متوسط ​​اندکی در حال سقوط هستند. وب سایت federal healthcare.gov اولین توقف خوب برای یافتن گزینه هایی در منطقه شما است. بیش از ده ایالات و ناحیه کلمبیا بازارهای خود را اداره می کنند. پیوندهای سایت فدرال شما را به آنجا هدایت می کند. همچنین می توانید از یک شرکت خصوصی استفاده کنید که از طرف دولت تأیید شده باشد تا به شما در انتخاب برنامه کمک کند. او در اینجا ذکر شده است.

در بیشتر کشورها ، دوره اشتراک آزاد فقط تا 15 دسامبر ادامه دارد ، بنابراین مهم است که هم اکنون خرید کنید. اگر مهلت مقرر را از دست بدهید ، ممکن است قادر به دریافت پوشش جدید نباشید ، مگر اینکه تغییر اساسی در زندگی شما ایجاد شود ، مانند از دست دادن شغل یا طلاق.

برنامه هایی که مطابق با قانون مراقبت مقرون به صرفه باشد ، صرف نظر از سابقه پزشکی ، در اختیار افراد زیر 65 سال قرار دارد. طبق قانون ، قیمت ها فقط به سن ، محل و سیگار کشیدن متفاوت هستند.

برنامه ها از طریق چهار سطح “فلزی” سازماندهی می شوند. به طور کلی ، برنامه های برنز دارای بالاترین امتیاز ، و پلاتین – کمترین هستند. هنگام انتخاب برنامه ، باید حق بیمه و همچنین مبلغی را که باید در هنگام تقسیم هزینه ها در صورت بیماری پرداخت کنید ، در نظر بگیرید. برنامه ها بسته به نوع پزشكان ، بيمارستان ها و داروها نيز متفاوت هستند. در برخی موارد ، برنامه ها ممکن است مزایای اضافی ویژه ای مانند دسترسی رایگان به پزشکی از راه دور را داشته باشند. بسته به نیاز خود ، ممکن است بخواهید علاوه بر بررسی دلارهای مربوطه ، در مورد این جزئیات تحقیق کنید.

تمام انتخاب ها را با دقت در نظر بگیرید. به دلیل یک سیاست عجیب و غریب ، در برخی از مناطق کشور برنامه های طلا سخاوتمندانه ارزان تر از نقره سخاوتمندانه کمتر است.

هزینه یک برچسب بیمه می تواند در بسیاری از بازارها زیاد باشد ، اما اگر کمتر از 400 درصد از سطح فقر فدرال – یا حدود 51000 دلار در سال برای یک نفر یا 105000 دلار برای یک خانواده چهار نفره – درآمد کسب کنید ، می توانید کیفیت را برای یارانه هایی که حق بیمه شما را برای برخی از برنامه ها به بخشی از درآمد شما محدود می کند. اطمینان حاصل کنید که هنگام خرید درآمد خود را وارد می کنید تا قیمت هایی را که برای شما مهم هستند مشاهده کنید. مطالعات نشان می دهد برخی از افراد بیمه نشده خرید خریداری نمی كنند زیرا تصور می كنند توانایی پرداخت قیمت برچسب را ندارند. به همین دلیل جستجوی قیمت یارانه ای شما مهم است.

برای افرادی که درآمدشان زیر 31000 دلار برای یک نفر مجرد یا 65،500 دلار برای یک خانواده چهار نفره است ، در صورت خرید طرحی در گروه نقره ، یارانه ها نیز کمک هزینه ها و مشارکت های شما را کاهش می دهند.

بسیاری از خریدارانی که بیش از حد درآمد لازم برای دریافت کمک در پرداخت حق بیمه خود را کسب می کنند ، ممکن است با برنامه های بهداشتی که مستقیماً توسط شرکت های بیمه فروخته می شوند ، وضعیت بهتری داشته باشند. این برنامه ها در healthcare.gov ذکر نخواهد شد. یک کارگزار یا کارگزار آنلاین می تواند به شما در یافتن گزینه های اضافی کمک کند. همچنین می توانید با تماس مستقیم با شرکت های بیمه یا مراجعه به وب سایت های آنها ، پیشنهادات خود را پیدا کنید. یافتن چنین برنامه هایی کار بیشتری می خواهد ، اما می تواند به معامله ای بهتر منجر شود.

اما مراقب باشید: به محض خرید خارج از healthcare.gov ، همه برنامه ها به همان استانداردها نخواهند پیوست و گزینه های شماتیک وجود دارد که پوشش کامل را ارائه نمی دهند. به طرح هایی که به تمام قوانین قانون مراقبت مقرون به صرفه بپردازند ، که شامل مجموعه ای استاندارد از مزایا هستند و صرف نظر از بیماری قبلی به مردم فروخته می شوند ، “برنامه های بهداشتی واجد شرایط” گفته می شود.

همچنین برنامه های “کوتاه مدت” وجود دارد. معمولاً ارزان ترند ، اما ممکن است منافذ بیشتری برای مزایا داشته باشند و ممکن است در دسترس همه نباشد. برخی از سازمان ها ، معروف به وزارتخانه های تقسیم بهداشت و درمان ، محصولی را ارائه می دهند که به نظر بیمه درمانی می رسد ، اما در واقع گروه هایی برای جمع آوری وجوه مذهبی هستند که از همان نوع ضمانت برای پرداخت هزینه مراقبت شما در صورت بیماری برخوردار نیستند. از شرکتهایی که در سرما با تلفن تماس می گیرند و بیمه درمانی ارائه می دهند خودداری کنید. آنها اغلب کلاهبرداری هستند

انتخاب برنامه بیمه کار دشواری است. بیمه درمانی یک محصول پیچیده با ترکیبی از حق بیمه ، کسورات ، پرداخت مشترک و شبکه های تامین کنندگان است. برای یک رویکرد اساسی و کمی عجیب در هنگام بررسی گزینه های طرح ، لطفاً با این نمودار کارتونی مشورت کنید.

مشاوره تخصصی رایگان نیز در دسترس است. ناوبرانی که در گروه های غیرانتفاعی کار می کنند و کارگزاران حرفه ای که از فروش برنامه های بهداشتی کمیسیون دریافت می کنند ، می توانند به شما در درک گزینه ها و مراحل ثبت نام کمک کنند. در اینجا می توانید اطلاعات تماس دستیاران منطقه خود را پیدا کنید.

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر