اکسس کنترل آسانسور چیست و چه کاری انجام می دهد؟

سیستم اکسس کنترل
اکسس کنترل درب اداری

یکی از پرکاربردترین مدل های کنترل دسترسی مدل رمزنگاری و کارت است که با اصطلاحاتی مانند کنترل دسترسی RFID در بازار نیز شناخته می شود. در زیر لیستی از بهترین و پرکاربردترین دستگاه های کنترل دسترسی آورده شده است و ما هر یک از آنها را با توجه به نسبت کارایی و اهمیت شرح داده ایم. اکسس کنترل چیست را بدانیم.

دستگاه کنترل ترافیک رمزنگاری یکی از ساده ترین دستگاه های کنترل ترافیک است که کار با آن بسیار آسان و ساده است. به نوعی ، این دستگاه به قدرتمندترین دستگاه اثر انگشت در زمینه کنترل دسترسی تبدیل شده است. دستگاه های کنترل دسترسی هم برای مدیریت سایت و هم برای کنترل ترافیک استفاده می شوند.

یکی دیگر از ویژگی های دستگاه کنترل دسترسی یا کنترل دسترسی ، آژیر هشدار برای افراد مختلفی است که چندین بار رمز عبور را اشتباه وارد کرده اند و یا بدون مجوز سعی در ورود به مکان مورد نظر دارند.

این دستگاه کمی پیچیده تر از یک رمزگشای ساده است و توانایی تعریف چندین کاربر را دارد. این دستگاه فقط با رمز عبور قابل استفاده است و عملکرد آن این است که با تعریف رمز عبور کاربر می توان در را باز کرد.

اکسس کنترل rfid و معرفی مدل های مختلف موجود در بازار

این دستگاه غیرمعمول از همان ابتدای تولید و ورود به بازار توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده و موفق شده در یک ایده تولید قابل قبول به سقف فروش خود برسد. این دستگاه ها در واقع یک خواننده اثر انگشت نوآورانه و حرفه ای هستند که عملکرد بسیار دقیقی دارند و برای کنترل ترافیک استفاده می شوند و دارای جدیدترین و پیشرفته ترین فن آوری های جهان هستند.

ساده ترین آنها کنترل از راه دور یا قفل مرکزی اتومبیل ، کنترل از راه دور درب پارکینگ ، کنترل از راه دور دزدگیر در خانه یا محل کار ، به عنوان کیت مورد استفاده برای کنترل حرکت افراد مجاز است. دستگاه کنترل دسترسی بررسی می کند که آیا شخصی حق ورود یا خروج را دارد یا فقط برای ثبت زمان ترافیک کارکنان استفاده می شود.

این دستگاه از طریق اثر انگشت ، کارت و رمز عبور کار می کند ، خروجی آن یک رله رایگان است و سه پایه COM ، NO و NC در دسترس مشتری است که به شما امکان اتصال هر نوع قفل برقی به دستگاه را می دهد. یکی از ویژگی های مهم دستگاه کنترل ترافیک F22 این است.

که امکان ایجاد ارتباط از طریق شبکه WIFI (ارتباط شبکه بی سیم) را در فضاهایی فراهم می کند که شرایط استفاده از کابل شبکه امکان پذیر نیست. این دستگاه به یک منو مجهز است و یک فارسی زبان است که به کاربران امکان ویرایش خود دستگاه را می دهد و همچنین امکان گزارش دهی و دسترسی را فراهم می کند.

اکسس کنترل کدینگ چه امکاناتی را در اختیار کاربر قرار می دهد؟

اکسس کنترل درب اتوماتیک
اکسس کنترل آسانسور

این یکی از اصلی ترین مزایای دستگاه برای وجود تشخیص چهره است و به کاربران اجازه می دهد تا با اطمینان و سریعترین زمان ممکن ترافیک خود را ثبت کنند.

کنترل دسترسی قابل برنامه ریزی با سیستم رایانه ای: در این مدل از سیستم علاوه بر قابلیت برنامه نویسی و پیکربندی از خود دسترسی ، امکان مدیریت و پیکربندی سیستم ها در شبکه و دسترسی مربوط به آن نیز وجود دارد که دقیق تر را فراهم می کند.

سرعت و نظارت برای کاربر. در این حالت ، گزارش حضور و غیاب ماهانه بر اساس اطلاعاتی که قبلاً به درها یا دروازه های ترافیک داده شده است ، مورد نیاز است. با نصب سیستم کنترل دسترسی (نصب کنترل دسترسی) ، مدیران مرکز می توانند کارکنان خود را به راحتی ردیابی کنند.

نظر. هنگام استفاده از سیستم کنترل ترافیک ، مهم است که در آن مکان سیستم واقع شود. در آخر ، اطلاعات را به دستگاه می فرستد تا دستگاه بتواند به طور مستقل ترافیک انسان را کنترل کند.

https://searchsecurity.techtarget.com/definition/access-control

معرفی جامع اکسس کنترل درب اتاق سرور

آیا تا به حال فهمیده اید که وقتی به درب منزل رسیدید ، فراموش کرده اید که کلید خود را به همراه داشته باشید و مجبور شوید پشت در بمانید تا کلید را از شخصی در خانه بگیرید یا در بدترین حالت باید یک کمد باز بیاورید برای شما. 3 حالت خروجی فرمان برای محصول کنترل دسترسی Intelligence تعریف شده است.

در این حالت ، گزارش حضور و غیاب ماهانه بر اساس اطلاعاتی که قبلاً به درها یا دروازه ها داده شده است ، بدست می آید. دستگاه دارای الگوریتم بسیار پیشرفته ای است که آخرین فناوری را در اختیار دارد که میزان خطا را به صفر می رساند. این دستگاه ها دارای حسگر اثر انگشت ، کارت خوان و رمز عبور هستند و توسط همه قابل استفاده است.

در این دستگاه ها علاوه بر رمز کاربری ، کارت های مغناطیسی یا دستبندهای مغناطیسی را می توان تعریف کرد که وقتی کارت یا دستبند در جلوی دستگاه قرار می گیرد ، رله فعال شده و درب باز می شود.

سنسورهای مختلفی مانند سنسور اسکن قرنیه ، سنسور تشخیص چهره یا حسگر اثر انگشت را می توان در دستگاه های کنترل ترافیک استفاده کرد ، اما از آنجا که سنسورهای اثر انگشت بسیار موثرتر هستند.

نقاط قوت اکسس کنترل درب اتوماتیک نسبت به سایر مدل ها

در این حالت ، گزارش حضور و غیاب ماهانه بر اساس اطلاعاتی که قبلاً به درها یا دروازه ها داده شده است ، بدست می آید. در این حالت ، گزارش حضور و غیاب ماهانه بر اساس اطلاعاتی که قبلاً به درها یا دروازه های ترافیک داده شده است ، مورد نیاز است. با نصب سیستم کنترل دسترسی (نصب کنترل دسترسی) ، مدیران مرکز می توانند کارکنان خود را به راحتی ردیابی کنند.

نظر. آیا تا به حال فهمیده اید که وقتی به درب منزل رسیدید ، فراموش کرده اید که کلید خود را به همراه داشته باشید و مجبور شوید پشت در بمانید تا کلید را از شخصی در خانه بگیرید یا در بدترین حالت باید یک کمد باز بیاورید برای شما.

در مورد انواع مختلف دستگاه های کنترل دسترسی اطلاعات کسب کنید! قبل از اینکه به اصل مطلب بپردازم و انواع این دستگاه ها را به شما معرفی کنم ، لازم است چیزی را به شما پیشنهاد دهم که بتوانید راحتتر درک کنید!

یکی از مشکلات رایج کاربرانی که از دستگاه های کنترل ترافیک استفاده می کنند ، مشکلات مربوط به تغییر فصل است. دستگاه کنترل دسترسی اثر انگشت یکی از زیر گروه های دستگاه کنترل دسترسی است.

با انواع سیستم اکسس کنترل آشنا شوید

سنسورهای مختلفی مانند سنسور اسکن قرنیه ، سنسور تشخیص چهره یا حسگر اثر انگشت را می توان در دستگاه های کنترل ترافیک استفاده کرد ، اما از آنجا که سنسورهای اثر انگشت بسیار مقرون به صرفه تر از سایرین هستند ، از کاربرد بیشتری برخوردار هستند.

اما موقعیت شرکت ها یا سازمان هایی را در نظر بگیرید که تعداد زیادی کارمند و پرسنل دارند و حرکت آنها باید تحت کنترل و نظارت باشد ، در این صورت شرایط مختلفی بوجود می آید. امروزه تجهیزات کنترل ترافیک بسیار متنوع است. امروزه کنترل ترافیک بدون استفاده از نیروی انسانی انجام می شود.

و بنابراین ابزاری که می تواند این مدیریت را انجام دهد چیزی نیست جز سخت افزار و نرم افزار ساخته شده توسط همان نیروی کار. لازم به ذکر است که این فرآیند باید فقط یک بار و در هنگام راه اندازی دستگاه انجام شود ، سپس کافی است پس از روشن کردن Wi-Fi روی تلفن ، نرم افزار را باز کرده و دکمه Wi-Fi را فشار دهید.

کنترل دسترسی RFID ، که برای باز کردن درب ورودی آپارتمان ها ، هتل ها و مکان ها استفاده می شود ، ارزان ترین کنترل دسترسی است. ساده ترین آنها کنترل از راه دور یا قفل مرکزی اتومبیل ، کنترل از راه دور درب پارکینگ ، کنترل از راه دور دزدگیر در خانه یا محل کار ، به عنوان کیت مورد استفاده برای کنترل حرکت افراد مجاز است.

درب بازکن کارتی را بیشتر بشناسید

اکسس کنترل کارتی
اکسس کنترل کدینگ

علاوه بر همه اینها ، از دستگاه های مورد استفاده برای کنترل دسترسی می توان برای ورود و خروج کالاها و کالاها در انبارها نیز استفاده کرد. مناطق مشترک مانند ورودی به پله مجتمع های مسکونی یا بخشهایی مانند ورودی انبارها یا تأسیسات و سقف ، به عنوان یک قفل هوشمند عمل می کنند و فقط برای تعیین سطح دسترسی در نظر گرفته شده اند.

این نوع سیستم کنترل دسترسی برخی از اطلاعات سیستم را در قرائت یا کنترل کننده ها ذخیره می کند. هنگام استفاده از این نوع دستگاه کنترل دسترسی ، باید مطمئن شوید که اثر انگشت شما توسط دستگاه ثبت شده است ، در غیر این صورت گزارش ترافیک شما در سیستم ثبت نمی شود و اجازه تعویض را ندارید. اکسس کنترل آسانسور را ببینید.

اگر شخصی به طور غیرقانونی بخواهد وارد بخشی شود که در آن هیچ دسترسی و فعالیتی وجود ندارد ، یا افرادی که از لیست سازمان خارج شده اند و به اصطلاح وارد شده اند. در لیست سیاه ، بلافاصله از طریق تلفن یا رایانه به شما هشدار می دهد.

در کنترل دسترسی آنلاین می توانید از راه دور ورود و خروج را کنترل کرده و داده های ورود و خروج را در یک تلفن هوشمند ، رایانه یا دستگاه دیگر با اتصال اینترنت مشاهده کنید. اکسس کنترل آسانسور بهترین مدل است.

خرید سیستم اکسس کنترل از فروشگاه های اینترنتی

روش های مختلفی برای کنترل و اجازه ورود و خروج وجود دارد ، به عنوان مثال ، می توان گفت که در مترو با بلیط الکترونیکی می توانیم یک یا چند بار از دروازه عبور کنیم و در این بین ، بدون نیاز به اطلاعات شخصی ، فقط کاهش می یابد مقدار بلیط های اعتباری در این حالت ، بدون نیاز به اطلاعات شخصی ، فقط اعتبار بلیط کاهش می یابد.

سازمان ها بسته به نیاز و نوع فعالیت آنها از انواع مختلف دستگاه ها برای کنترل دسترسی به اثر انگشت یا درها استفاده می کنند. با استفاده از این نوع دستگاه کنترل دسترسی ، مجوز ترافیک برای افرادی که از تشخیص اثر انگشت استفاده می کنند صادر می شود.

هنگامی که افراد (کارمندان) بخواهند با کارت ، رمز ورود یا اثر انگشت نامشخص به مکانی غیر مجاز دسترسی پیدا کنند ، سیستم کنترل دسترسی اجازه ورود آنها را تأیید نمی کند.

ایندکسر