امسال کارت های تعطیلات را ارسال کنید


فقط اکتبر بود و یک روز غیر معمول گرم و آفتابی برای شارژ مجدد ، اما پله های جلوی روون استاتن در Grapevine ، تگزاس ، پر از وسایل مخصوص کریسمس بود. برای عکاسی در تعطیلات خانواده او ، poinsettias و تاج های گل ، تینسل و تارتان ، یک زیور آلات بزرگ تزئین شده با حرف “S” ، یک بشقاب کلوچه برای بابانوئل – و یک علامت به او یادآوری می کند که بیرون بماند.

خانم استاتن ، 41 ساله ، مهندس طراح ، به شوخی می گوید: “سانتا به دلیل کوید نمی تواند وارد خانه شود” و اضافه می کند ، “من می خواهم مردم با دیدن عکس ما یک نقطه روشن داشته باشند و فکر کنند ،” اوه ، این شیرین است؛ خوب است – می دانید ، به نظر می رسد ممکن است همه چیز خوب باشد. “

در پایان سال ، مشخص شده توسط فاصله و قطع ارتباط ، خانم استاتن برای اولین بار کارتهای تعطیلات را ارسال می کند. و او تنها نیست. یک نظرسنجی اخیر بدون کاغذ ، یک شرکت کارت و دعوت آنلاین ، نشان داد که 60٪ از مصرف کنندگان قصد دارند کارت تعطیلات را امسال ارسال کنند (در مقایسه با 38٪ از پاسخ دهندگانی که سال گذشته آنها را ارسال کرده اند). سایت صنایع دستی Etsy در سه ماه گذشته در مقایسه با سال گذشته 23 درصد افزایش در جستجوی کارت های تعطیلات داشته است. از 2،000 آمریکایی که در سپتامبر توسط Minted.com ، یک شرکت دکوراسیون لوازم التحریر و لوازم التحریر خانه مورد بررسی قرار گرفت ، تقریباً سه چهارم موافقت کردند که کارت های تعطیلات امسال از نظر احساسی بیشتر از سال های گذشته هستند.

واقعیت شرایط را درک کنید.

بسیاری از کارتهای تعطیلات از کلاژهای تعطیلات آفتابی جفت شده یا تصاویر شایسته مجله از کودکان پوزخند با پیام های دلپذیر شادی عبور می کردند. اما بعد از یک سال که بیشتر با اضطراب و استرس همراه بود تا سرخوشی ، و با همه گیر شدن بیماری و اتهامات اقتصادی گسترده آن ، برخی از فرستنده های کارت ، شرکت های اداری و عکاسان پرتره رویکرد دیگری دارند: با ماه عسل ، ماسک و سایر موارد واقعیت های این عصر

ایلین سوان ، متخصص سبک زندگی و آداب و معاشرت گفت: “ما باید کارتهای تعطیلات را به عنوان راهی برای ارتباط با مردم ارسال کنیم.” “و من معتقدم که ما می توانیم در این محیط به همه گیری اشاره کنیم ، زیرا همه به نوعی تحت تأثیر قرار گرفته اند و مهم این است که پیشاپیش باشیم.”

برای خانم استاتن ، این به معنای خرید ماسک قرمز بود (او یک سانتا فازی سفید داغ را به شوهر شوهرش چسباند) و استخدام یک عکاس محلی برای عکسبرداری از خانواده پنج نفری خود در فاصله 10 فوت. حتی این سبک از پرتره نتیجه فرهنگی همه گیر است: عکاس Rachna Agrawal برای اولین بار از پروژه Statens برای جبهه جبهه عکاسی کرد ، که برای آن عکاسان در سراسر جهان از تصاویر اجتماعی از راه دور خانواده ها به عنوان راهی برای جمع آوری سرمایه برای سازمان های غیرانتفاعی محلی و تجارت کوچک

شروتی گارگ ، عکاس مستقر در بروکلین ، که در بهار امسال نیز در پروژه Front Front Steps نقش دارد ، گفت: چندین مشتری وجود دارد که قصد دارند این عکس ها را ، هرچند گاه به گاه ، به کارت های تعطیلات هدایت کنند.

خانم گارگ گفت: “می توانید تصور کنید که آنها بهترین عکس ها نیستند.” “اما بسیاری از خانواده ها هستند که هنوز از آنها استفاده می کنند زیرا این همان چیزی است که وجود دارد: امسال همه ما در خانه با لباس خواب بودیم.”

مای نگوین-هوو مشتری One Front Steps خانم گارگ را دوباره استخدام کرد تا مجموعه دیگری از پرتره های خانوادگی در فضای باز را برای کارت های تعطیلات بگیرد. او و همسرش دو دختر دارند ، تقریباً 4 ماهه و تقریباً 2 ساله.

خانم نگوین هوو ، 39 ساله ، که در صنعت مد کار می کند و در بروکلین زندگی می کند ، گفت: “من فکر می کنم همه باید بخندند.” “اما ما احتمالاً مراقب خواهیم بود كه برای چه كسانی آن را ارسال می كنیم – احتمالاً آن را برای افرادی كه تحت تأثیر آنها قرار گرفته اند ، به گونه ای ارسال نخواهیم كرد كه موجب آزار آنها شود.”

به عنوان یک راه حل ، خانم نگوین-هوو چندین نقشه مختلف ایجاد می کند ، و عکس ها و نسخه ها را با هم ترکیب می کند. در برخی از تصاویر ، خانم نیوگن-هوو و همسرش ماسک زده اند. برخی سطل یخی پر از شامپاین و پورل را نشان می دهند. دیگران – یک سبد هدیه پر از دستمال مرطوب کلوراکس و دستمال توالت. این برنامه با چندین پیام از جمله “جشن (در خانه) با بهترین بطری های الکل” و آرزوی صادقانه تر برای گیرندگان “فصل تعطیلات شاد و ایمن” بازی می کند. او همچنین “نسخه فوق العاده ایمن” را با یک عکس پرتره و تبریک سنتی در نظر گرفته است.

ماریام نفیسی ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Minted ، گفت: این مسئله بر هنرمندان مستقلی که طرح کارت آنها در سایت فروخته می شود ، وزن بیشتری ایجاد کرده است.

وی گفت: “با این همه کشته ، ما می دانستیم مرزی وجود دارد که نمی توانیم از آن عبور کنیم.” “این یک چیز بسیار خوب است. ما نمی خواستیم نامناسب باشیم زیرا نمی خواستیم مردم آن را سبک بگیرند. “

لیزی پست ، نویسنده برچسب و رئیس مشترک موسسه امیلی پست ، معتقد است این مسئله موضوعی است که فرستندگان باید در نظر بگیرند.

خانم پست گفت: “من فکر می کنم اگر همه گیری را روشن کنید ، می توانید کسانی را که دارای خانواده و اقوامی هستند که فوت کرده اند ، آزرده خاطر کنید.” “اما اگر شما ماسک بزنید یا فاصله اجتماعی را به عنوان حمایت صادقانه از این اقدامات نشان دهید ، من 100 درصد از شما عقب هستم و فکر می کنم این برچسب نیز پشت سر شما باشد.”

این رویکرد خانم استاتن خواهد بود. اگرچه او هنوز کارتها را به کاستکو سفارش نداده است ، اما سلام تبریک زیر را آماده کرده است: “ما امسال با پشتکار نقابهای خود را پوشیدیم و از نظر اجتماعی فاصله داشتیم ، اما دلتنگ شما بسیار هستیم! امیدوارم این کارت شما را خوب پیدا کند و ما بتوانیم به زودی آغوش بزرگی را رد و بدل کنیم! “

خانم نفیسی متوجه شده است که طراحی کارت و پیام با رویدادهای خارجی در حال کم و زیاد شدن است. به عنوان مثال ، کلمه “صلح” پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 محبوب شد. اکنون ، او گفت ، روندهای دیگری در حال ظهور است.

خانم نفیسی گفت: “به طور جدی تر ،” امید “کلمه ای بسیار محبوب است ، همانطور که” تشکر “. “پس از آن بسیاری از افراد سرگرم کننده هستند که به وضوح به این شوخ طبعی علاقه مند هستند: خانواده ما مشکلات زیادی را متحمل شده اند ، من مطمئنم که مال شما نیز هست.”

حتی پیام های ظاهراً بی انتها (مثلاً “بهترین آرزوهای سال نو”) به وضوح ارتعاشات سال 2020 را دارند (مثلاً وقتی خواننده فرفورژه گوئن بدات با تصویر “CTRL + N” ، میانبر صفحه کلید برای باز کردن در یک پنجره یا سند جدید مرورگر).

پیام های کارت جشن در Etsy از Adios 2020 تا منابع شستشوی دست در دسترس است. یکی از طراحان ، تینا سمونستر ، آتش سوزی را نشان می دهد که در سال 2020 نوشته شده است ، همراه با دو کلمه در بالای آن: “ما زنده ماندیم”.

دینا ایسام جانسون ، کارشناس روند اتسی گفت: “ما دائماً موجودی های در حال ظهور را مشاهده می کنیم که نشان دهنده Zeitgeist است و کارتهای تعطیلات امسال نیز از این قاعده مستثنی نیستند.”

تنها چیزی که برای ساخت کارت تعطیلات کریستن هوپ به پست توییتر نیاز بود ، تصویری از ماسک صورت یکبار مصرف عظیم است که نمای موزه علوم ویرجینیا را آراسته است. این موزه در حدود 100 مایلی جنوب خانه خانم هوپ در آرلینگتون ، ویرجینیا واقع شده است.

خانم هوپ ، مادر 48 ساله و دوقلوهای 14 و 12 ساله گفت: “من فکر کردم ،” اوه ، این یک کارت عالی برای کریسمس ایجاد می کند ، به خصوص که ما امسال واقعاً کارهای زیادی در مورد تعطیلات خانوادگی انجام نداده ایم. ” “یک شنبه خسته شدیم ، بنابراین سلفی خود را گرفتیم ، به ماشین پریدیم ، عکس گرفتیم ، دوباره سوار ماشین شدیم و به خانه برگشتیم.”

خانم هوپ ، یک کتابدار سابق تحقیق که با پشتکار لیست آدرسهای فعلی خود را حفظ می کند ، کارتهایی را از Minted سفارش می دهد (“از قرنطینه ما به شما تعطیلات مبارک”) و قصد دارد آنها را به روزهای شکرگذاری ارسال کند. فقط پشیمان است؟ پشت را خالی بگذارید.

“من مجبور شدم یک ستاره کوچک قرار دهم که می گوید:” ما به داخل نرفتیم. ما از چوب سلفی استفاده کردیم. ما ماسک هایمان را با خود داشتیم. “

مانند خانم هوپ ، الیس میلر نیز همیشه از طرفداران کارتهای تعطیلات بوده است. او به طور سنتی از یک دوست عکاس استراق سمع می کرد تا پرتره های خانوادگی درخشان و زیبا را تشکیل دهد.

در مقابل ، کارت امسال که او از طریق Minted خریداری کرده است ، تصویر است.

خانم میلر 52 ساله از همایش امور جهانی بولدر دانشگاه کلرادو گفت: “ما با خانواده خود بسیار نزدیک شدیم.” “و یک روز من به صفحه نگاه می کردم و فکر کردم ،” شما می دانید چه چیزی ، ما فقط باید یک عکس بگیریم زیرا این یک کارت تعطیلات عالی خواهد بود. “

چهار نفر از 5 عضو خانواده ، از جمله دوقلوهای 16 ساله میلرز ، اتاق های جداگانه ای را در خانه خود در بولدر ترک کردند. دختر 20 ساله آنها ، یک جوان در بولدر ، از آپارتمان خارج از دانشگاه خود پیوست.

خانم امید گفت: “تصویر کامل نیست ، اما سال هم نبود.” “من سعی می کنم این واقعیت را بپذیرم که تعطیلات است و امسال تمام خواهد شد. امسال به پایان می رسد! و شاید فرصتی برای شروع دوباره داشته باشیم. “
منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes