اما با سفارش یک جعبه دنده ی چهار سرعته ی با ضریب دنده های نزدیک به هم به قیمت 184 دلار، یک دیفرنسیال لغزش محدود به قیمت 43 دلار و یک سیستم فرمان هیدرولیک با عملکرد سریعتر به قیمت 84 دلار باز هم هزینه ی کلی از 3500 دلار تجاوز نمی کرد. قیمت هر عدد شمع آن حدود ۱۳۰ هزار تومان است. روی مدار ترمز آن سیستم عامل نصب شده که نزدیک به ۱۵ هزار بار فشار را تحمل میکند و در مدار ترمز جلو بسته میشود. باک این خودرو ۷۵ لیتری است و با توجه به تراکم و ۱ به ۱۱ حتما باید از بنزین سوپر استفاده کرد که با اکتان ترکیب شده است.برای پیروزی این هیولا در مسابقات نیازمند یک سیستم برق حرفه ای و همیشه حاضر در صحنه است تا بدون وقفه باعث جرقه خوب و قوی در زمان مناسب گردد.سیستم برق خراسان ولتاژ ۱۲ ولت را از باطری میگیرد به داخل MSD باکس ۵۴۰ تعبیه شده میدهد را به ۵۴۰ ولت تبدیل می گردد سپس این مقدار ولتاژ به سمت کوئل می رود و تبدیل به هفتاد هزار ولت می شود که توسط وایر MSD به سر شمع ها منتقل میگردد.

هدرز پراید یورو 4 در نهایت مقدار اسب بخار این خودرو به رقم و ۵۱۰ رسید و شتاب ۰ تا ۱۰۰ این خودروی تنفس طبیعی با لاستیک و خیابانی ۴.۷ و با کفشهای مسابقه آن ۴ ثانیه رسیده که بازدهی مطلوبی با توجه به زحمات صورت پذیرفته روی این خودرو به شمار می رود. یک مبدل به درستی کار می کند تاثیر مینیمم بر جریان اگزوز، اجازه می دهد وسیله نقلیه برای رعایت الزامات انتشار و انجام به قابلیت های آن. پکیج استاندارد SS با یک موتور 350 اینچی V8 تنها 280 دلار اضافه خرج بر می داشت و شامل سیستم تعلیق ویژه، خطوط قرمزF70x14s و نیز دیسکهای ترمز بزرگتر در جلو می شد. نواها مجهز به رینگهای 14×7 اینچی بودند که با رینگهای 15x7s کاماروها و شولهای ینکو در تناقض بودند اما سیستم هدرز ساخت ینکو و دورسنج موتور نیز به روی نوا SS نصب می شد. برای نمونه، طی آزمایشی که روی نمونه ای از موتور ساخته شده توسط شرکت فورد انجام شد و صرفا با تعویض هدرز از نمونه لوله بلند هوکر با مانیفلد معمولی توسط ریچارد هولدنر (Richard Holdener) انجام گرفت، نتایج زیر حاصل شد که در شکل 4-الف و 4-ب مشاهده می کنید.

هدرز چقدر تاثیر دارد برای افزایش قدرت موتور خیلی کارا میشه کرد! کولر رو با تعویض کمپرسور و انداختن مدل قویتر فک میکنم بشه کاری هدرز پراید کرد! پژو 205 مدل 74 . هدرز پژو پارس Elx من رو راهنمائی کنند و اینکه ایـا بر روی پژو 405 2000 (کاربرات) جواب مـیده یـا نـه . اگر یه منبع کپسولی پژو یا پیکان بندازید قبل منبع صداش کم میشه! برای اطلاع بیشتر پخ بدید یا همین جا بپرسید . فضای جا پایی به وضوح از دو رقیب دیگر بیشتر است. وقتیلانچر را می زنید و ترمز را رها می کنید روغن ترمز پشت چرخ عقب بر می گردد اما روغن چرخ جلو فشار را حذف می کند و قفل می ماند و شما میتوانید در جا تیکاف کنید.

هدرز سورن توربو
وقتی لانچ را می زنید و ترمز را رها می کنید ، روغن ترمز پشت چرخ عقب بر می گردد اما روغن چرغ جلو فشار را حفظ می کند و قفل می ماند و شما می توانید درجا تیک آف کنید . تعویض موتور 350 با انجین L78 396 به قدرت 375 اسب بخار نیز 500 دلار اضافه هزینه می برد. دنیایخودرو- امید آذرزمانی: بیش از ۱۲ سال از تولید نخستین خودروی ملی میگذرد و تا امروز پنج مدل از این سدان چهاردر با سه نوع موتور و یک گیربکس مشترک روانه بازار شده است. خیلی از ما با شنیدن اسم شورلت نوا یاد یک سدان شش سیلندر معمولی می افتیم. از نظر بصری ، هدر اگزوز می تواند شباهت زیادی به منیفولد اگزوز داشته باشد. در سال 69، 5262 دستگاه نوا SS با موتور 396 375 اسبی به فروش رسیدند در حالیکه مدل ضعیفتر 396 به قدرت 350 اسب بخار نیز فروشی معادل 1947 دستگاه داشت.

نکته بسیـار مـهم درون این رابطه این هست که تعداد قطبهای موتور با ارتفاع یوغ رابطه عدارد. بنابر این درصورتیکه تمایلی به تعویض گیربکس و نصب نوع 700 ندارید به نسبت مورد استفاده تان از اتومبیل از دیفرنسیل مورد نظر استفاده کنید اما بهترین نوع دیفرنسیل برای اتومبیلی مثل بیوک ایران همان دیفرنسیل 13 هست که اصطلاحا هم برای رزم هست هم برای بزم الان هم که بیش از 120 تا نمیشه سرعت گرفت ولی 200 تا رو با 13راحت میتونه بره . در این خودرو از شمع های مارک آمریکایی استفاده شد که مورد استفاده شرکت هارلی دیویدسون روی موتورهای خود است. این کار باعث دست یابی دور موتور به دوره های بالاتر را دوره ۶۸۰۰ شد. این هدرها و لوله های توربو موتور خود را به حداکثر رساندن عملکرد خود را با اجازه می دهد گازهای اگزوز به جریان موثر برای به دست آوردن قدرت و عملکرد.

ایندکسر