اگر میخواهید به خوبی مشتریان را جذب کنید باید به طراحی داخلی مغازه اهمیت بدهید.طراحی داخلی مغازه اولین نگاه و نمایی است که مشتری از کالای شما میبیند و ما این مورد را در شرکت طراحی داخلی مهران طاهری به خوبی رعایت کرده ایم .

اصول طراحی داخلی برای مغازه های کوچک و برای محیط های اداری و طراحی مسکونی

 

یکی از مسائلی که در یک فروشگاه و مغازه باید مورد توجه قرار گیرد طراحی داخلی مغازه است. طراحی مغازه به معنای استفاده از فضای داخلی برای جلوه گری بیشتر کالا می باشد.شما با استفاده از طراحی داخلی مغازه میتوانید کالاهای خود را بر اساس اصول مشخص شده در معرض نمایش قرار دهید.

 

نقش طراحی داخلی مغازه

ساخت و طراحی یک فضای تجاری نیازمند پایبندی به اصولی است. برای طراحی داخلی یک فضا شما باید با عوامل و اصولی آشنا باشید که به شما کمک کند دکوراسیون مغازه تان را طوری طراحی کنید که جذاب و چشم گیر باشد. طراحی داخلی مغازه نقش مهمی در جذب مشتریان به داخل آن دارد. دقت کنید که اندازه ویترین فروشگاه مهم نیست، مهم این است که درست از فضای آن استفاده کنید تا نگاه رهگذران را به سمت کالاهای خود جلب کنید و رهگذران را تشویق کنید تا از آن بازدید نمایند. بنابراین ویترین در طراحی مغازه بسیار مهم است.

در  طراحی داخلی مغازه ، شما باید با در نظر گرفتن دکوراسیون مغازه فضای آن را طوری بازسازی کنید که مشتریان را مشتاق به مراجعه بعدی به آن نمایید.

 

 

برای طراحی حرفه ای خانه می بایست در ابتدا میزان هزینه جاری را برآورد کرد. از عناصر مختلفی همچون نور و رنگ می توان در طراحی حرفه ای خانه بهره برد .

تغییرات محسوس با طراحی حرفه ای خانه

 

طراحی حرفه ای خانه را می توان از طریق طراحان با تجربه به خوبی اجرایی نمود. استفاده از عناصر مختلف درطراحی داخلی منزل با توجه به میزان هزینه تعیین می شود.

طراحی حرفه ای منزل مسکونی

طراحی داخلی خانه یا طراحی مسکونی از جمله مواردی است که در این شاخه می توان به آن اهمیت ویژه ای داد. با بررسی تمامی عناصر در دکوراسیون داخلی منزل می توان طراحی حرفه ای در این فضا ایجاد نمود. در واقع برای طراحی حرفه ای مسکونی می توان به ایده و سبک های نوین و مدرن توجه کرد. الهام گرفتن از این موارد می تواند زیبایی دو چندانی به دکوراسیون و طراحی منزل شما ببخشد.

اما برای شروع یک طراحی موفق و حرفه ای توصیه می شود به شرکت طراحی داخلی مراجعه نموده و با ارائه طرح مورد نظر خود سبکی زیبا در فضا ایجاد نمایید. برای خلق طرح های نو در فضای مسکونی می بایست مساحت کلی هر کدام از بخش ها تعیین شوند. از موارد مهم دیگر میزان هزینه ای است که برای این طراحی در نظر گرفته می شود. با توجه  به میزان هزینه می توان طراحی متفاوتی در فضا ایجاد نمود.

 

نکاتی در رابطه با طراحی حرفه ای مسکونی

برای طراحی حرفه ای خانه رعایت چند نکته ازملزومات این نوع طراحی شناخته میشود. در این بخش به چند مورد از آن ها به صورت خلاصه وار خواهیم پرداخت. اولین موضوع استفاده از مصالح مناسب با توجه به نیاز متقاضی است. به عنوان مثال برخی از افراد ترجیح می دهند در دکوراسیون و طراحی حرفه ای مسکونی خود از مصالح جدید همچون سرامیک و کف پوش ها استفاده نمایند.

 

 

دکوراسیون داخلی اداری می بایست طبق استانداردها و اصول باشد. برای داشتن دکوراسیون داخلی اداری مناسب باید به المان هایی نظیر رنگ و نورپردازی توجه کنید.

 

طراحی و دکوراسیون داخلی اداری چگونه است؟

 

دکوراسیون داخلی اداری نسبت به طراحی داخلی منازل مسکونی ممکن است چالش بیشتری داشته باشد. به این دلیل که در طراحی منزل مسکونی بخش عمده دکوراسیون با توجه به سلیقه و چیدمان مورد علاقه یک خانواده یا فرد صورت می پذیرد. این در حالی است که طراحی دفتر اداری نیازمند داشتن نظم و ترتیب مشخصی است تا مورد توجه هر سلیقه ای قرار گیرد از کارکنان گرفته تا مراجعین. به عنوان مثال اگر شرکت شما فعال در حوزه مد و لباس است بهتر است این موضوع در دکوراسیون داخلی اداری شما اجرا شود و با استفاده از رنگ بندی های خاص، پوستر ها و تابلو های زیبا به مخاطبی که برای اولین بار وارد فضای اداری شما می شود این حس را القا کنید که شرکت در زمینه پوشاک و مد فعالیت می کند.

دکوراسیون اداری

طراحی فضای اداری مانند طراحی منزل مسکونی نیازمند رعایت اصول و قوانین مشخصی است. اما دکوراسیون داخلی اداری می بایست رسمیت بیشتری داشته باشد و در عین حال به گونه ای باشد که افراد در آن احساس راحتی کنند و کارمندان فعالیت خود را با انرژی و بهره وری بالا انجام دهند.

 

طراحی داخلی ساختمان اداری

اولین و موثرترین عامل در داشتن طرحی مناسب برای دکوراسیون داخلی اداری، توجه به معماری ساختمان است. با بررسی کلی ساختمان یک طراح دکوراسیون می تواند از اصول و استانداردها استفاده کند و دکوراسیون داخلی مناسبی را برای شرکت شما پیاده سازی کند.

قدم بعدی استفاده از متریال های مناسبی است که به سادگی و در عین حال جذابیت محیط اداری کمک کند. این موضوع علاوه بر این که در نظر مشتریان یا مخاطبین یک شرکت تاثیر مثبتی می گذارد، روحیه کارکنان و کارمندان یک شرکت را بالا می برد و سبب بهره وری بیشتری خواهد شد.

استفاده از رنگ آمیزی منحصر بفرد و زیبا، مبلمان و میزهای شیک، توجه به روشنایی و نور محیط و… می تواند تاثیر مناسبی در دکوراسیون داخلی اداری داشته باشد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

ایندکسر