این استند لوازم آرایش اکریلیک با نزدیک به 5000 نقد پنج ستاره ، “باعث می شود احساس کنم زندگی مشترک دارم. حتی اگر هنوز با کانتور و بالهای منطبق دست و پنجه نرم می کنم

حداقل آرایش من منظم است ، “یک مروری می گوید. یک مرورگر دیگر به طور معمول “فقط تمام آرایش های من را داخل یک ظرف پلاستیکی غذا یا کیسه Ziploc می اندازد” ، اما او می گوید ، “این خیلی آزار دهنده بود.

” او این “گوهر” را پیدا کرد و نوشت ، “این به هیچ وجه غول آسا نیست ، اما برای نگه داشتن تمام استند لوازم آرایش که من به طور منظم استفاده می کنم ، اندازه مناسبی است.

اکنون همه چیز جای خود را دارد. ” عده ای هشدار می دهند که این در واقع قسمت کوچکی است ، بنابراین معلمان جدی آرایش ممکن است به دو مورد نیاز داشته باشند تا متناسب با مجموعه کامل خود باشد.

، بنابراین برای من عالی بود. ” دیگری فکر می کند این “صرفاً یک فرد نجات دهنده حیوانات گریمی است.” وی می افزاید که او بیش از افراد معمولی آرایش دارد و می گوید:

“این استند لوازم آرایش علاقه من است که دست هایش را پایین می آورد. این بسیار مفید است و بسیاری از محصولات را در خود جای داده است. این آرایشگر ممکن است به عنوان یک خط چشم و نگهدارنده خط لب تبلیغ شود

اما بازرسان از آن فقط برای همین استفاده می کنند. یک بازبینی “تمام مدادهای چشم و لب Urban Decay من و همچنین رژ لبهای ابدی Kat Von D من” را در آن نگهداری می کند

و آن را “اضافی عالی” می نامد و به پاکسازی دراورها یا کیف های آرایش کمک می کند. من دوست دارم که می توانید آنچه را که به دنبال آن هستید می بینید و برای سهولت استفاده می توانند نمایش داده شوند.

” مشتری دیگر “در واقع از آن برای استند لوازم آرایش استفاده می کند” ، و توضیح می دهد “اگر دستگیره ها به اندازه کافی باریک باشند کاملاً کار می کند.

” یک داور با “استند لوازم آرایش” این موضوع را آنقدر دوست دارد که “پس از دریافت اولین مورد ، سفارش دوم را دادم.

این مداد ، برس خط چشم ، برس ابرو ، لوله کانسیلر ، لوله هایلایتر ، خط چشم که حاوی نکات فیبر … و موارد دیگر است را در خود جای داده است.

آنها به طور ایمن نگه داشته می شوند ، و به قدری خوب طراحی شده است که حجم زیادی از استند لوازم آرایش من را اشغال نمی کند.

” دیگری می گوید او اگر “قیمت عالی” نبود “صادقانه هرگز اینها را نمی گرفت” اما خوشحال است که این کار را کرد و اکنون می خواهد در یک نگهدارنده ریمل سرمایه گذاری کند.

یکی از شوهرها این کشوهای شفاف را برای میلیون همسرم خریداری کرد و یکی از محصولات آرایشی ، “گفت که او دیگر کاملاً قادر به تحمل شلوغی و آشفتگی نیست

اما همچنین نمی خواهد که چیزی حجیم و جذاب روی پیشخوان آنها بنشیند. وی می نویسد: “این چیزهای زیادی را در خود جای داده و به نظر شگفت انگیز می رسد.”

انواع استند لوازم آرایش

“استند لوازم آرایش واقعا با کیفیت بالا به نظر می رسد و احساس می کند و زندگی او را با داشتن بسیاری از محصولات مختلف در یک مورد بسیار آسان می کند.

” و بسیاری دیگر تحت تأثیر کیفیت و اندازه قرار می گیرند. یک بازبینی دیگر خود را متقاعد کرد که این “متناسب با پالت های Urban Decay Naked and Too Faced” نیستند ، اما پس از گرفتن آنها ، او می نویسد

“اوه ، من اشتباه کردم. آنها حتی با کمی فضای اضافی کاملاً متناسب هستند. اکنون می توانم چیزهایی را که بیشتر از آنها استفاده می کنم به جای ذخیره کردن آنها و فراموش کردن آنها در استند لوازم آرایش به نمایش بگذارم.

” بازبینی سوم اینها را خرید تا روی استند لوازم آرایش خود قرار بگیرد و می گوید آنها “خیلی چیزهای زیادی دارند” ، افزود: “این 16 بطری پایه من را فقط در دو کشو نگه داشت.

من هنگام خرید این وسایل بسیار تردید داشتم زیرا یک تن آرایش دارم اما به من اعتماد دارید ، بنابراین ارزشش را دارد. “دوستداران آرایش می فهمند

که پیدا کردن راهی برای ذخیره پالت به دلیل شکل ناخوشایند و حجیم های گاه به گاه چقدر دشوار است. اما بسیاری از بازرسان این برگزار کننده استند لوازم آرایش را یک راه حل عالی می دانند.

یک داور ، پالت های مارک هایی مانند Laura Mercier ، Sonia Kashuk ، NYX و Too Faced را در اینجا نگه می دارد و می نویسد ، “اگر شما واقعاً یک پالت باریک و قابل حمل دارید

مشخصات استند لوازم آرایش

، دو نوع در یک شیار جای می گیرند. به طور کلی ، یک پالت در هر شیار جای می گیرد. ” شخص دیگری سرانجام بهانه ای برای خرید پالت بیشتر سازماندهی شد و نوشت:

“این اندازه کافی گسترده است که پالت های Lime Crime من را نگه دارد و دیگران را نیز نگه می دارد. اکنون من از کنترل خارج شده ام. من پالت های بیشتری می خرم.

به زودی من به یک سوم نیاز دارم. ” فارغ از نگه داشتن مقدار زیادی از استند لوازم آرایش ، داوران از طراحی و ساخت آن قدردانی می کنند ، از جمله یک داور که می نویسد

“این بسیار محکم است ، و من عاشق این هستم که چگونه محصول از [پشت] بلندتر است و از نظر ارتفاع برای چندین پالت کار می کند

در اندازه های مختلف – فوق العاده برای پیگیری و نگهداری صحیح آن. “من کسی نیستم که علاقه مند به هیاهوی تبلیغاتی محصولات Instagram و YouTube رنجیده و خسته کننده باشد

، اما اینجا درست است؟ این یک استند لوازم آرایش کیفیت عالی است ، “یک داور می نویسد که بهترین قسمت از این برنامه ساز پالت این است که” او می تواند تقسیم کننده ها را حذف کند تا در صورت نیاز فضا را بزرگتر کند.

” و این توانایی برای سفارشی کردن اندازه دهانه ها همان چیزی است که مشتریان زیادی را به خود جلب می کند. یکی از منتقدان که از راه حل های سازمانی خود خسته شده بود ، می نویسد:

“من به دنبال چیزی برای جمع آوری و سازماندهی پالت های سایه چشم خود برای دسترسی آسان بوده ام و این کاملاً عالی است.” برای استفاده بیشتر از این برگزارکننده

، وی توصیه می کند “از آن در حالت خوابیده و نه در حالت ایستاده استفاده کنید. من می توانم 24 پالت سایه چشم

در اندازه های مختلف را با استفاده از نه بخش ارائه شده در استند لوازم آرایش جای دهم. در صورت داشتن فضای بیشتر در هر بخش ، جداکننده ها نیز قابل جدا شدن هستند

ایندکسر