از دست دادن برنامه های ملی برای انتشار واکسن ویروس کرونا: پول برای آن


مقامات گفتند که مستندات مورد نیاز نیز وظیفه بزرگی خواهد بود. CDC می خواهد در زمان واقعی ، سن ، جنس ، نژاد و قومیت هر فرد واکسینه شده را ردیابی کند – کشورها معمولاً در بهترین حالت چنین داده هایی را هر سه ماه یکبار ارائه می دهند – تا بتواند میزان مبارزات واکسیناسیون بین جمعیتهای مختلف را بررسی کند. اگر در برخی از مناطق یا مناطق واکسیناسیون سطح پایینی از واکسیناسیون وجود داشته باشد ، گروه های روزمره را تنظیم کنید. CDC ، که به طور مکرر با مقامات بهداشتی ایالتی و محلی گفتگوهای برنامه ریزی انجام می دهد ، هنوز در تلاش است تا دولت ها را ترغیب کند اطلاعات شخصی را به شهروندان خود منتقل کنند. آژانس در توافق خود برای استفاده از داده ها با کشورها ، نام هر گیرنده واکسن ، تاریخ تولد ، آدرس ، نژاد ، قومیت و سابقه پزشکی خاص را درخواست کرد.

جی تی لین ، مدیر ارشد بهداشت عمومی و نوآوری در انجمن مقامات بهداشت عمومی و سرزمینی با بیان اینکه “ایالت ها هرگز نباید این موضوع را به دولت فدرال گزارش می دادند ، افزود: سازمان او به دنبال وضوح در مورد دقیق استفاده از اطلاعات است. به طور خاص ، اعضای سازمان نگران این هستند که این اطلاعات توسط مهاجرت و گمرک برای ردیابی مهاجران فاقد سند استفاده شود.

به محض تأیید واکسن توسط FDA ، کمیته مشورتی CDC در مورد روشهای ایمن سازی برای تشکیل توصیه هایی که قبلاً در مورد نحوه توزیع آن در دست تدوین است ، ملاقات می کند. تقریباً مسلم است که کارکنان بهداشتی باید گروهی باشند که بیشترین اولویت را برای واکسیناسیون دارند ، و پس از آنها کارگران مراقبت های اولیه ، افرادی که دارای شرایط پزشکی پر خطر هستند و افراد بالای 65 سال هستند.

اما در این دستورالعمل ها به کشورها اجازه انعطاف داده می شود. به عنوان مثال ، مریلند قصد دارد جمعیت زندانیان و زندانیان خود را در گروه اول مرحله اول خود قرار دهد. کارمندان دولت همچنین باید بفهمند که در افرادی که واکسن کمتری از میزان نیاز خود دریافت می کنند ، باید در چه کسی تمرکز کنند.

در طی جلسه کمیته مشورتی CDC ماه گذشته ، برخی از اعضا گفتند که آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که اطلاعات مربوط به هر گونه مسئله ایمنی به سرعت منتشر می شود. وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی گفت که هدف آن شروع تحویل واکسن ظرف یک روز پس از تأیید FDA است. تا به امروز ، FDA و CDC سیستم گزارش داده ای را برای بیماران یا ارائه دهندگان گزارش داده اند تا واکنش های جانبی به واکسن ها را گزارش دهند. آنها قصد دارند این سیستم را با ابزاری مبتنی بر گوشی های هوشمند تأمین کنند که با افراد واکسینه شده بررسی می کند که آیا از نظر سلامتی مشکلی دارند یا خیر.

گروه مشاوران CDC همچنین با تأکید بر اینکه مهمترین گزارش ها اگر از طرف رهبران جامعه ارائه شود تا از دولت فدرال ، بر اهمیت کمپین ترغیب مردم به استفاده از واکسن تأکید کنند. کارولینای شمالی می گوید در مبارزات انتخاباتی خود از “عکس ها ، فیلم ها و شهادت های شخصی افراد مشهور ، رهبران جمعیت حاشیه نشین تاریخی و دیگر فرستادگان معتمدی که واکسن را به عنوان پذیرنده اولیه دریافت می کنند” استفاده خواهد شد.


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes