ارزهای دیجیتال میزان دارایی های آنلاینی میباشند که فقط جهت مبادله بر روی بستر internet اخلاق شده اند. اولین ارز دیجیتال ذیل عنوان بیت کوین در سال 2009 به وسیله فرد یا این که گروهی اهمیت اسم مستعار ساتوشی ناکاماتو گسترش دیتا شد. از آن زمانه عملا انقلاب ارزهای دیجیتال آغاز شده و پس از گذشت یک ده سال هم اکنون ارزهای دیجیتال به بخش اعظمی از ناحیه های گوناگون زندگی اشخاص خط مش یافته اند.

چنین پرورش محبوبیتی سبب شده می باشد که بخش اعظمی از مردمان در پی آموزش ارز دیجیتال باشند. همین ارزهای دیجیتال به رخ توکن های رمزنگاری شده بر بر روی یک شبکه تحت عنوان بلاکچین مبادله می شوند. نتورک بلاکچین خویش به منزله بک پایگاه داده های توزیع شده می باشد که نیاز به یک واحد در اختیار گرفتن مرکزی را از دربین برداشته است.

تمامی داده های مربوط به ارزهای دیجیتال بر بر روی این پایگاه دیتا ذخیره می شوند و هر کسی می تواند تمامی سابقه معاملاتی یک ارز بخصوص را باز‌نگری نماید. علاوه بر ارزهای دیجیتال، فناوری بلاکچین را می اقتدار برای ذخیره انواع مختلفی از داده ها به کار گرفت و عملا محدودیت بخش اعظمی کمی در ارتباط دارای دیتا های ذخیره شده بر بر روی آن وجود دارد.

نیاز به آموزش ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال تازه ترین فناوری در زمینه سرویس ها مالی و بانکی به شمار می روند. مهم همین وجود تفاوت بخش اعظم ای حساس سیستم های مالی سنتی قبل از خود داشته و به عبارتی دیگر سیستم های مالی را از نو باز طراحی کرده اند.

ارزهای دیجیتال به رخ غیر متمرکز فعالیت کرده و برخلاف بانک ها هیچ ارگان مرکزی ندارند. از این رو، هزینه های کارمزد کانال ارزهای دیجیتال مضاعف تحت تر و هم سرعت پردازش معاملات آنان بالاتر از سیستم های مالی سنتی است. حذف شدن فرایندهای زمانبر برای افتتاح حساب های بانکی و یا جهت دریافت دار وامدار و جایگزین شدن آن ها دارای چند کلیک ساده در کانال های ارز دیجیتال سبب شده می باشد که این ارزها برای مردمان در دسترس باشند.

ادغام ارزهای دیجیتال در هر جور کسب و عمل و بنگاه اقتصادی به سادگی یک‌سری کلیک قابل انجام است. مورد ها ذکر شده همراه اصلی توان ارزهای دیجیتال در از دربین برداشتن مرزهای جغرافیایی کشورها و ساخت یک اقتصاد جهانی کامل، با آموزش ارز دیجیتال را دو چندان کرده است.

در سری آموزش ارز دیجیتال نعیم حشم بان سیر تکامل ارزهای دیجیتال و نقاط قوت آنان نسبت به سیستم های بانکداری سنتی به طور گسترده تفسیر داده شده اند. به طور کلی می اقتدار گفت که رشد پرسرعت ارزهای دیجیتال و ادغام فزاینده آن ها در به دست آوردن و کارها و هم برتری های مضاعف آنان نسبت به سیستم های مالی سنتی، آموزش ارز دیجیتال را به یک نیاز حساس تبدیل کرده است.

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

بسیاری از مردمان به دست آوردن درآمد از ارزهای دیجیتال را فقط در خرید و نگه داری یک یا یک‌سری ارز مختص و انتظار به جهت افزایش بهای آن می بینند. ولی راه و روش های فراوان متمایز به جهت به دست آوردن درآمد و سود از همین فناوری مدرن وجود دارد. به جهت نمونه سهام گذاری، یلد فارمنیگ و تامین سرمایه از اشکال راه و روش های مستقیم به جهت کسب سود از ارزهای دیجیتال هستند.

در آموزش ارز دیجیتال نعیم حشم بان بهترین شیوه های به دست آوردن درآمد از ارزهای دیجیتال حساس توجه به تجربه و میزان شناخت اشخاص عشق مند به تشریح معرفی شده اند.

اما جدای از همین روش های مستقیم، ترکیب و پیاده سازی فناوری بلاکچین و به تبع آن ارزهای دیجیتال در بازی های ویدیویی باعث شده می باشد که بازی های ارز دیجیتال به منش مناسبی برای کسب درآمد تبدیل شوند. بازی های عرصه ی ارزهای دیجیتال، اهمیت سبک های متفاوتی هستند و هم رویکرد های متفاوتی را برای جایزه دهی به بازیکنان خود تعیین کرده اند.

در بسیاری از بازی ها شخصیت های بازی قابل ارتقاء هستند؛ ولی راهی به جهت به دست آوردن درآمد از آنان وجود ندارد. چون که همین شخصیت ها یکتا نبوده و بازیکن صاحب و مالک واقعی آن شخصیت ها نیست. ولی در بازی های ارز دیجیتال شخصیت ها و دلاور ها به شکل توکن های یکتایی بر بر روی بلاکچین قابل ذخیره هستند.

به این دلیل، صاحب و مالک واقعی همین شخصیت ها شخص بازیکن بوده و بازیکن می تواند هر زمانه که عزم کند توکن خود را به فروش برساند. رویکرد دوم کسب درآمد غالبا تبدیل جایزه های بازی به ارز دیجیتال است. یک‌سری آیتم از بهترین بازی های ارز دیجیتال در ادامه معرفی شده اند.

Sorare

سورر یک بازی ارز دیجیتال بر اساس کارت هست که بر روی بلاکچین اتریوم توسعه دیتا شده است. هر کدام از کارت های همین بازی به یک بازیکن فوتبال در دنیای واقعی دارای ارتباط است. به کلمه دیگر به ازای هر فوتبالیست دنیای واقعی در هر فصل فقط یک کارت در بازی سورر وجود دارد.

این بازی ها به رخ توکن های یکتا ارائه می شوند و بازیکن های همین بازی می توانند صاحب و مالک واقعی کارت های خویش باشند. بازیکن ها می توانند ده کارت تعیین کرده و در بازی های تیمی کمپانی کرده و اصلی سایرین به رقابت بپردازند. آنگاه در رخ موفقیت بازیکنان می توانند پاداش هایی از جنس ارز دیجیتال اتریوم دریافت نمایند.

بازیکن ها می توانند از پاداش های خویش استعمال کرده و کارت های بیشتری را بدست آورند. البته نباید فراموش شود که کارت های متعلق به فوتبالیست های معروف اهمیت ارزش های بسیار بالایی هستند.

Sky Weaver

بازی سکای ویور هم یکی از دیگر از بازی های کارتی می باشد که محبوبیت متعددی را بدست آورده است. در همین بازی، بازیکن ها می توانند پس از عده آوری کارت های متفاوت دارای نیز به رقابت بپردازند. کارت های این بازی در قسمت مارکت داخلی بازی قابل خرید و فروش هستند.

Hash Rush

بازی هش راش یک بازی ارز دیجیتال دیگر است که بر مبنا بلاکچین اتریوم گسترش داده شده است. در این بازی بازیکنان توانمند هستند محله و حالت خویش را توسعه داده و از آن دفاع نمایند. در مکان های خاصی از بازی نقاطی زیر عنوان رگه های کریستالی وجود دارااست که بازیکنان می توانند از آن ها کریپتوکریستال استخراج نمایند.

کریپتوکریستال ها میزان دارایی های حساس این بازی به شمار می روند. علاوه بر این، همه اقلام موجود در بازی به رخ توکن های یکتا ارائه شده و قابل خرید کردن و فروش هستند. اعضا قوی خواهند بود با فروش آنها به به دست آوردن سود پرداخته و یا این که اهمیت خرید کردن میزان دارایی های بازیکنان دیگر حالت خویش را در بازی بهبود ببخشند.

ایندکسر