آیا این صلیبی های لباس زیر می توانند شما را روشن کنند؟


از اصطلاحات ‘خون’ و ‘خونریزی’ معمولاً در بازاریابی گسترده محصولات پریود اجتناب می شود. اخیراً و با برخی ناآرامی ها ، تبلیغات تجاری نشان داده است که مایع قرمز به جای آبی جذب می شود.

اما وقتی صحبت از لباس زیر دوره ای می شود – نوع محبوب لباس زیر که از پارچه جاذب اضافی ساخته می شود – اجتناب از آن دشوار است. حداقل در مکالمه با بنیانگذاران شرکت Period ، برندی که در ماه اکتبر معرفی شد ، تبلیغات لباس زیر زنانه از آن دوره را ارائه می داد که مقرون به صرفه تر و پایدارتر از سایر محصولات قاعدگی بود. برای آنها خونریزی نوعی عمل عمیق است.

“وقتی از لباس زیر خونریزی می کنید و تامپون ندارید ، پد ندارید ، زباله هم ندارید – وقتی واقعاً مجاز به بودن در دوره شما “، گفت ساشا مارکووا ، که به همراه کارلا ولچ این شرکت را تأسیس کردند.

“جریان یک تجربه کاملاً متفاوت است و ما نسبت به آن احساس نوعی انجیلی می کنیم.”

خانم مارکووا ، یک کارگردان خلاق باسابقه ، در مبشره گویی اغراق نمی کند. این به انتقال به محصول آنها به عنوان “تحول” اشاره دارد. همانطور که در “ما واقعاً به ایده این لباس زیر روی آورده ایم.” یا “کار شگفت انگیزی که می توانید با ژنرال Z شروع کنید این است که بگویید ،” خوب ، اکنون شما را داریم. سلام ، به خواهران و مادران بزرگتر خود روی آورید. “

یک عنصر معنوی در این رویکرد وجود دارد که در جایی بین یک کالیفرنیایی معمولی و یک فرقه بی ضرر قرار دارد. اما تحول برای مدیریت کسب و کار واقعاً ضروری است. دوره و هر مارک دیگری که محصولات جایگزین تولید می کند (مانند جام قاعدگی) به مشتریانی نیاز دارد که به اندازه کافی باز باشند تا از کالاهایی که همیشه استفاده کرده اند جدا شوند – محصولی که مادرانشان برای مدت طولانی به آنها داده اند ، “آه کشیدن ، با وزن زیادی ، “گفت خانم مارکووا.

این سازگاری ساده ای نیست ، به ویژه هنگامی که نسل هایی از زنان به دلیل ترس از نشت تربیت شده اند. (برای مدتی ترس از تحقیر ، مشخصه تبلیغات محصولات دوره ای ، همراه با مایع مرموز آبی بود.) و رقابت فزاینده ای برای کسانی که می خواستند روی بیاورند وجود داشت.

به همین دلیل کمک می کند تا شرکت توسط خانم ولچ ، یک سبک ارشد ، که مشتریان آن تریسی الیس راس ، اولیویا وایلد و سارا پاولسون هستند ، تاسیس شود. (در اینستاگرام ، چلسی هندلر و شلوغ فیلیپس از جمله افراد مشهوری بودند که با استفاده از سویشرت های کادویی متناسب با لباس زیر ، پیراهن های کادویی متناسب با لباس زیر را نوشتند: “عزیزم مادر طبیعت: متشکرم!”) خانم ولچ نیز با همکاری هانز ، در اصل از مشتری خود جاستین بیبر الهام گرفته و شلوار جین با Levi’s است.

چهار سال پیش ، هنگامی که اولین قاعدگی فرزندش فرا رسید ، خانم ولچ خود را در یک “آشفتگی داغ” یافت و در تلاش بود تا نوجوان فعلی خود را که خود را به عنوان یک زن معرفی نمی کند ، از طریق روش های سنتی هدایت کند.

وی گفت: “این امر باعث شد وقتی پریود شدم به خودم برگردم و مادرم حتی در این باره به من نگفت.”

خانم ولچ همچنین به طور فزاینده ای مصمم بود که هر بار که از پد بسته بندی شده جداگانه استفاده می کند ، زباله های شخصی خود از جمله پلاستیک دور انداخته شده را کاهش دهد.

او گفت: “من مثل این بودم که” باید چیز بهتری وجود داشته باشد “.

این نوع حسادت در مورد محصولاتی از دوره جایگزین کاملاً رایج است. اینترنت مملو از مقالات و ویدئوهایی است که بطور خاص انجیل جام را تبلیغ می کنند – حتی بیشتر از لباس زیر قدیمی – و شرورهای مخرب تامپون های یکبار مصرف.

در سال 2018 ، این تعهد گروه Shelton را که یک شرکت بازاریابی متمرکز بر پایداری است ، واداشت تا تحقیقاتی را در مورد این محصولات انجام دهد و با گذشت زمان پاسخ بیش از 2000 نفر را بدست آورد.

در این نظرسنجی ، تقریباً 60 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که از محصولات قاعدگی قابل استفاده مجدد استفاده کرده اند یا در حال استفاده از آنها هستند.

سوزانا انکما ، معاون پژوهش و بینش ، گفت: “ما از این تعداد دلسرد شدیم.” اما تعجب آور نبود که اکثر این گروه بین 18 تا 34 سال بودند ، گروه سنی که بیشترین کار را با محیط زیست دارد.

سوزان شلتون ، مدیر عامل شرکت ، گفت: “این گروه ایده آل محصول برای Gen Z و هزاره های جوان است که بیش از هر گروه دیگر از سن ، خواهان – و تا حدی مجبورند – سازگار با محیط زیست باشند.”

در همان زمان ، حدود 20٪ از پاسخ دهندگان گفتند که تصمیم گرفته اند دیگر استفاده نکنند. خانم انکما گفت ، آنها به احتمال زیاد در اواخر دهه 30 و 40 هستند و تا حد زیادی مقاوم هستند ، زیرا آنها قبلاً یافته اند که به آنها کمک می کند.

خانم شلتون بدون اینکه با ژنرال X برخورد کند ، گفت: “گروهی که این محصولات را رد می کنند ، گروهی هستند که به محیط زیست اهمیت چندانی نمی دهند.” گروه جوان مفهوم راحتی دیگری داشتند.

وی ادامه داد: “من در اوایل دهه 50 هستم.” “ایده بیکینی برای آن دوره یا ایده لیوان Diva کاملا ناراحت کننده به نظر می رسد. اما نه به این زنان جوان. چیزی که ناخوشایند به نظر می رسد این است که ما مجبوریم هر ماه محصول بخریم. “

گروه جوان همچنین تمایل دارد با صراحت بیشتری درباره دوره ها صحبت کند ، قاعدگی را مشکلی برای توانمندسازی زنان می داند و این ایده را “” کثیف نیست ، خشن نیست ، ناراحت کننده نیست ، چیزی نیست که زمزمه کردن ، “گفت خانم شلتون. (محققان همچنین از این گروه به طور كیفیت آموخته اند كه دیگر فراخوانی محصولات برای دوره ای مانند “بهداشت زنان” قابل قبول نیست.)

خانم انکما گفت ، 20 درصد دیگر از پاسخ دهندگان گفتند که حتی در مورد محصولات قابل استفاده مجدد قبل از بررسی چیزی نشنیده بودند.

وقتی خانم ولچ برای کودک خود به لباس زیر زنانه عتیقه روی آورد ، این یک راه حل بود ، اما کامل نبود. دامنه بیشتر زوجین از حدود 25 تا 40 دلار است و او نمی خواهد 40 دلار برای لباس زیر نوجوان پرداخت کند.

دو مارک غالب در بازار Thinx و Knix هستند که هر دو در سال 2013 تاسیس شده اند. در یک زمان ، Thinx به عنوان یکی از شرکت های با رشد سریع در ایالات متحده شناخته می شد. وی برای تبلیغات مترو خود خبرساز شد و بنیانگذار آن میکی آگراوال ، به همین نام “SHE-EO” ، در سال 2017 پس از اتهامات آزار جنسی (که وی انکار کرد) اخراج شد. یک رقیب دیگر ، TomboyX ، در لباس زیر خنثی از نظر جنسیت تخصص دارد ، در حالی که Ruby Love (PantyProp سابق) برای کمک به مقابله با بی اختیاری ادرار ایجاد شد.

بنیانگذاران شرکت پریود گفتند که طرفداران این مارک ها هستند ، اما ، همانطور که خانم ولچ تکرار کرد ، او و خانم مارکووا بیشتر علاقه داشتند که مانند جوکی ، لباس زیرهای اساسی و بدون زواید را ارائه دهند تا La Perla. قیمت آنها بین 12 تا 14 دلار کاهش می یابد. (در مقایسه ، یک بسته تامپون یا پد یکبار مصرف معمولاً زیر 10 دلار قیمت دارد).

لباس زیر آنها کاملاً متناسب است اما برخلاف لباس ، در صورتی که لباس بین دو لایه ضخیم پنبه ، یک لنت دوخته شده باشد ، به اندازه کافی کشش دارد. تبدیل شدن به لباس زیر برای کسانی که از قبل به بالشتک اعتماد می کنند ساده ترین به نظر می رسد. چندین برش مختلف وجود دارد ، از جمله کفش پاشنه بلند و بیکینی. همه آنها سیاه هستند ، به جز دو سبک خاکستری جونیور. پس از یک روز سایش ، محصول در سینک ظرفشویی شسته شده و فشار داده می شود ، سپس با دست شسته یا شسته می شود. اندازه ها به 3 برابر افزایش می یابند ، اگرچه این شرکت پیش بینی می کند تا تعطیلات ، آنها به 6 برابر افزایش یابد.

خانم ولچ گفت: “تنها راه ایجاد تغییر واقعی این است که در دسترس همه باشید و قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشید و مایل باشید به یک بازار واقعاً گسترده بروید.” “ما نمی خواهیم حیله گر باشیم. ما می خواهیم قابل دسترسی باشیم. “

همچنین در بازاریابی شرکت Period که از متن و حتی فیلمهای زیادی از روند تمیز کردن (خونین) استفاده می کند ، هیچ چیز خاصی وجود ندارد. شرکت های دیگر تمایل دارند به نکات تکیه کنند (به این تبلیغات Thinx مراجعه کنید) یا مانند بسیاری از مارک های لباس زیر زنانه مد ، روی عکس “همه بدن زیبا هستند” با عکس های بدون روتوش از مدل های مختلف تاکید می کنند.

خانم ولچ گفت ، اما این همه چیز است. Period با وجود روابط صنعتی نزدیک ، نمی خواهد یک مارک لباس زیر زنانه مدرن باشد.

وی گفت: “صادقانه بگویم ، من فکر نمی کنم ما در یک گروه مد زندگی کنیم.” “ما ضروری هستیم. ما به اندازه پد و تامپونی که خریداری کرده ایم از اهمیت بالایی برخوردار هستند. ما در این دنیا زندگی می کنیم و من نمی خواهم برای Period در دنیای مد زندگی کنم. “

وی گفت: بیش از هر شغل دیگری در مد ، “هدف” به آن “هدف” داده است.

خانم ولچ گفت: “من کاری را که دوست دارم دوست دارم ، اما در تمام طول زندگی خودم همیشه احساس می کردم که هدف دارم.” “چهار سال پیش ، وقتی این کار را شروع کردم ، فقط احساس کردم که دارم به آن هدف قدم می گذارم.”
منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes