آنچه که سانتا برای کریسمس می خواهد این است که از سیاست دور نشود


ریک اروین یکی از هزاران مردی است که سانتا برای او هم یک ایده مقدس است و هم یک حرفه فصلی. اوایل سال جاری ، او مشتاقانه منتظر بود که کت و شلوار مخمل قرمز و کلاه خود را در دسامبر امسال مانند هر زمستان دهه گذشته بپوشد.

اما بیماری همه گیر آچار را به نمایش های معمول کریسمس و عملیات عکس در یک مرکز خرید انداخته است. و آقای اروین ، 62 ساله ، که رئیس هیئت مدیره اخوان حقیقت با ریش بابا نوئل است – یک انجمن ملی برای مردانی که برای بازی بابانوئل در رویدادهای تعطیلات ریش خود را رشد می دهند و نگهداری می کنند – از 500 متخصص محافظت می کند تا با افزایش موارد ویروس با خیال راحت از کار خود پشتیبانی کنند.

در ماه سپتامبر ، آقای اروین ، که در همت ، کالیفرنیا زندگی می کند ، در عمل در برابر کمیته مشورتی در زمینه اقدامات ایمن سازی مراکز کنترل بیماری شهادت داد. وی خاطرنشان كرد كه تولید و توزیع واكسن H1N1 در سال 2009 به نوازندگان سانتا اجازه داد تا در آن سال كریسمس را پس انداز كنند. او امیدوار است CDC به همین ترتیب واکسن را به موقع برای این فصل تعطیلات تسریع کند.

به دنبال شهادت وی ، آقای اروین چندین تماس تلفنی ، پیام صوتی و ایمیل از مایکل آر. کاپوتو ، دستیار وزیر امور عمومی در وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه دریافت کرد ، که امیدوار بود با سانتا معامله کند. آقای اروین یادآوری کرد که آقای کاپوتو به او گفته بود که کاخ سفید علاقه مند به دخالت سانتا در یک کارزار 35 شهره برای گسترش عملیات Warp Speed ​​، یک تلاش فدرال برای تولید واکسن ویروس کرونا است. در عوض ، او به سانتا قول داد که تا اواسط ماه اکتبر به واکسن دسترسی پیدا کند.

آقای اروین گفت: “این برای ما خیلی صدا بود.” “بیش از 100 داوطلب در 24 ساعت داشتیم. پاسخ حیرت انگیز بود. “

آقای کاپوتو به آقای اروین گفت که او نمی تواند صبر کند تا به رئیس جمهور ترامپ بگوید که سانتا با این طرح همراه است. سپس ، آقای اروین گفت ، آقای کاپوتو ، CDC و HHS از او استقبال کردند.

آقای اروین متوجه شد که وقتی وال استریت ژورنال مقاله ای در اواخر اکتبر منتشر کرد ، آقای کاپوتو هرگز با او تماس نمی گیرد و بیان می کند که این کارزار نه تنها بازیکنان سانتا بلکه و مشاهیر ، متوقف شد. (در بیانیه ای برای نیویورک تایمز ، سخنگوی HHS تکرار کرد: “این همکاری اتفاق نخواهد افتاد.”)

آقای اروین گفت: “ما دست خط را روی دیوار دیدیم و می دانستیم که در این مرحله هیچ همکاری وجود نخواهد داشت ، بنابراین اگر امسال کریسمس را نجات دهیم ، این فقط بندها خواهد بود.”

حتما بخوانید:  آیا کلاژن طراحی شده زیستی گام بعدی در جایگزینی پروتئین حیوانی است؟

مذاکرات وی با دولت فدرال علاوه بر القای امید کاذب ، توجهات بسیاری را به جوامع جلب کرده است که اکنون مجریان سانتا به آن تعلق دارند (اگرچه کسانی که رویکرد روش شناختی به این نقش دارند ، کلمه “مجریان” را تحقیر می کنند). گروه های منطقه ای (مانند Lonely Stars و Santa Claus از نیوانگلند) و همچنین ملی و بین المللی وجود دارد.

در بیشتر موارد ، این سازمان ها سعی می کنند از سیاست ، فعالیت و سایر انواع کارزارها دور باشند. بنابراین برخی از بابانوئل ها اذیت شدند.

استیون آرنولد 70 ساله ، ساکن ممفیس و رئیس انجمن اخوان المسلمین بابانوئل های واقعی (IBRBS) ، یک گروه تجاری با بیش از 2000 عضو وی افزود: “شاید او علاقه داشته باشد ببیند ایالات متحده برای بازدید و تحویل هدایای کریسمس مکانی امن و مطمئن برای وی است ، اما شما به عنوان سانتا نباید موضع سیاسی داشته باشید.”

آقای آرنولد اضافه كرد كه او می فهمد فقط چهار یا پنج نفر به پیشنهاد آقای اروین از آقای كاپوتو مجاز به تزریق سریع واكسن هستند.

صادقانه بگویم آقایان آرنولد و اروین سابقه دارند. اخوان المسلمین سانتا ریش دار واقعی (FORBS) بیش از یک دهه پیش از فروپاشی پدر بزرگ پدر بزرگ ریش دار (AORBS) ظهور کرد که در آن زمان درگیر رسوایی بود. (آقای آرنولد گفت: “اگر” جنگهای سانتا “را در Google جستجو كنید ، مقالاتی در مورد آن پیدا خواهید كرد.) امروزه ، FORBS بسیار كوچكتر از IBRBS است كه شامل خانم كلاوس است و اعضای هر یك از آنها را دارد. گروهی که تنش بابانوئل از سالهای گذشته را فراموش نخواهد کرد.

فارغ از مسائل شخصی ، آقای آرنولد گفت مخالفت وی با شرکت در کارزار دولت عمدتاً به تمایل به غیرسیاسی ماندن برمی گردد.

وی گفت: “بیشتر اعضای ما نمی خواستند در صف اول باشند زیرا آنها تصور می كردند كه كل تجارت واكسن از نظر سیاسی دستكاری می شود.” “ما بسیار سخت تلاش می کنیم تا سیاسی نباشیم. ما اجازه ارسال هرگونه پیام سیاسی یا هر چیز دیگری را در صفحات گروه فیس بوک خود نمی دهیم. “

وی ادامه داد: “اگر کسی چیزی را منتشر کند که حتی کمی به عنوان بیانیه سیاسی تعبیر شده باشد ، فوراً ناپدید می شود”. “تازه حذف شده است.”

آقای آرنولد گفت ، اگر عضوی بخواهد بیانیه ای خارج از شخصیت خود ارائه دهد ، این خوب است. وی گفت: “ما همه بابانوئل های خود را كه می خواهند پست های سیاسی ارسال كنند ، تشویق می كنیم كه صفحه جداگانه ای ایجاد كنند كه روی آن قرمز نپوشند و نشان ندهند كه آنها بابا نوئل هستند یا بابا نوئل دارند.”

حتما بخوانید:  تکنولوژی RAID چیست، مزایا و معایب انواع Raid در سرورها - ارتباطات فرهنگ آزما

در این مرحله ، طبق توصیه های CDC ، بازیکنان سانتا نباید انتظار داشته باشند که قبل از کریسمس واکسینه شوند. بنابراین این برای این فصل تعطیلات به چه معناست؟

آقای آرنولد گفت: “به طور کلی ، در جامعه سانتا ، ما بسیار محتاط هستیم.” “تعداد کمی از افراد هستند که جرات کرده اند بگویند ،” من به طور عادی ادامه خواهم داد ، قصد ندارم با ماسک خودنمایی کنم. “” با این حال ، بیشتر اعضای سازمان سانتا کاندیداهای ویروس کرونا با خطر بالا در نظر گرفته می شوند: آقای اروین گفت ، دهه 1980 و بسیاری از آنها در سلامت اساسی هستند.

آقای آرنولد گفت: “هیچ گروهی از افراد كه بیش از كمیته كریسمس مصالحه داشته باشند وجود ندارد.” “بسیاری از ما پیر هستیم و دیابت داریم. بیشتر ما مشکلات قلبی داریم ، بیشتر ما چاق هستیم. ما هر کادر را علامت می زنیم. “

در حالی که از سال 2020 بسیاری از نوآوری های مربوط به بابا نوئل ظاهر شده اند – ماسک هایی با مضمون تعطیلات ، پلکسی گلاس و دیوارهای اکریلیک که می توانند در عکس ها ، تماس های ویدئویی ، کارت تبریک نامرئی شوند – آقای اروین بیشترین جذب را دارد از ایده قرار دادن بابانوئل در گنبد وینیل.

آقای اروین گفت: این گنبد جدایی فیزیکی را فراهم می کند ، اما همچنین می تواند با یک داستان هوشمندانه که کودکان می توانند آن را درک کنند توضیح دهد.

وی گفت: “اگر والدین نمی خواهند انتقال ویروس را توضیح دهند ، می توانند بگویند كه سانتا کلاوس توسط جادوگر الوك به گلوبال برفی برخورد كرده است و شما باید بیایید و به او در کره زمین سر بزنید.”

اما آقای اروین امسال هیچ ملاقات حضوری را برنامه ریزی نمی کند. پدر همسرش در ماه آوریل سکته کرد و قبل از مرگ 30 روز در بیمارستان بود. به دلیل همه گیری ، هیچ یک از اعضای خانواده اش نتوانستند از او دیدار کنند. آقای اروین به همسر و مادرشوهر خود ، که لباس سانتا را درست کرده و از کنار مادر کلاوس عبور می کرد ، گفت که خطر ویروس را تهدید نمی کند.

آقای اروین گفت: “من حتی مهم نیستم که فصل خود را رها کنم.” “من به 150،000 نفر فکر می کنم به علاوه افرادی که نباید می مردند.” وی علت افزایش هزینه ها را دولت فعلی می داند و قصد دارد کریسمس امسال هدایای مناسب را به اعضای خود تحویل دهد.

آقای اروین گفت: “من به عنوان بابانوئل ، بی طرف هستم و همه را دوست دارم ، اما به عنوان یک شهروند باید چیزی بگویم.” “در بهترین حالت ، موهایشان خشک می شود.”


منبع: key-news.ir