آشنایی با تم تولد دخترانه السا

 

دختر بچه ها به شخصیت های دختر کارتونی علاقه بسیار زیادی دارند و در این میان شخصیت السا نیز به یکی از پرطرفدارترین شخصیت ها تبدیل شده است تا جایی که بسیاری از دختر بچه ها از لوازم تولد السا برای برگزاری جشن تولد خود استفاده می کنند. رنگ های شادی آور این تم سبب می شود تا محیطی جذاب و پرنشاط را تجربه کنید. اگر قصد برپایی تولد با تم السا را دارید، توصیه می کنیم از کلیه وسایل تولد السا بهره بگیرید تا شبی خاطره انگیز و رویایی را برای فرزند دخترتان و مدعوین رقم زده باشید. در حال حاضر فروشگاه ها و سایت های زیادی مشغول به فروش تم تولد السا می باشند که شما با مراجعه به آنها می توانید، اقدام به خرید این تم و لوازم جانبی آن نمایید.       

چگونه مراسم جشن تولد خود را با تم تولد دخترانه السا برگزار کنیم؟!

همانطور که گفته شد، تم تولد السا یکی از پرطرفدارترین تم های تولد میان دختران محسوب می شود که استفاده از این تم علاوه بر افزایش هیجان و زیبایی مراسم جشن تولد، سبب خوشحالی دختر بچه ها و شرکت کنندگان در جشن خواهد شد. حال در ادامه ایده های جذاب و خاص برای اجرای تم جشن تولد السا را بیان خواهیم کرد.   

  • حتما کارت دعوتی با طرح و رنگ السا سفارش دهید تا مدعوین را مجاب به شرکت در مراسم جشن تولد نمایید.

  • کیک تولد را با طرح السا سفارش دهید تا هیجان را برای مراسم شما به ارمغان بیاورد.

  • بادکنک آرایی جشن تولد خود را با استفاده از بادکنک های ساده و هلیومی انجام دهید.

  • لوازم و وسایل پذیرایی از قبیل قاشق، بشقاب، چاقو، چنگال و لیوان را با برچسب السا تزیین نمایید.

  • از بنرهایی با تصاویر فرزند دخترتان و السا استفاده کنید تا باعث خوشحالی فرزند خود شوید.

  • از ریسه هایی با رنگ سفید و آبی روشن استفاده کنید تا هارمونی لازم را برای اتاق تولد ایجاد نمایند.

  • و…

 

به منظور تهیه ست کامل تم های تولد السا باید به صورت حضوری به مراکز فروش لوازم جشن تولد مراجعه کنید یا از طریق سایت های فروش وسایل تولد، خرید اینترنتی وسایل تولد را انجام دهید و سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید.

آشنایی با جدیدترین تم تولد دخترانه

 

با همه این تفاسیر، داستان برگزاری جشن تولد برای دختراها کاملا متفاوت می باشد زیرا دنیای پسرها با دخترها متفاوت است. اغلب پسرها به دنبال هیجان زیاد و شخصیت های قهرمان هستند و این موضوع در انتخاب تم تولد نیز تاثیرگذار می باشد. تم تولد برای پسر باید به گونه ای انتخاب شود که به شخصیت و روحیه ی او نزدیک باشد. اگر قصد انتخاب از میان انواع تم تولد پسرانه را دارید باید لباس تولد دخترانه متناسب با آن تم را هم بیابید. برخی از جدیدترین تم تولد پسرانه را می توان تم کاپیتان آمریکا، تم های تولد میکی موس، تم لگو، تم مرد عنکبوتی، تم فوتبال، تم های تولد کراسل، تم شاهزاده و … نام برد.

ایندکسر