[ad_1]

با این حال ، برخی از راجر ویلیامز عصبانی و گیج مانده بودند. به گفته یک کارگر ساختمان که خواست نامش فاش نشود ، برای جلوگیری از عواقب دانشگاه ، چندین استاد در ساختمان علوم دریایی از این رویداد ناراحت هستند ، که به گفته آنها کلاسها را مختل کرده است ، بهره وری را از بین می برد و بهزیستی عاطفی را از بین می برد. این مرد گفت ، دیگران نگرانند كه اعضای هیئت علمی و دانشجویان این رویداد را بهانه ای برای ترك آزمون و جمع شدن در این نزدیك ببینند.

برایان ویلیامز ، رئیس دفتر دانشگاه ، اذعان کرد که این وقایع باعث ایجاد تنش شده است. وی گفت که نمی تواند جزئیات بیشتری ارائه دهد زیرا دانشگاه هنوز در حال بررسی این موضوع است.

دکتر باتلر گفت: اگرچه آزمایشگاه های تشخیصی از مدت ها قبل پروتکل هایی برای جلوگیری از وقوع چنین رویدادهایی در دست داشتند ، اما “ما هرگز در شرایطی که آزمایشگاه های زیادی بر روی یک عامل بیماری زا کار می کنند ،” در برابر یک تحقیق همه گیر و بدون علامت ، نداشته ایم. وو ، میکروب شناس بالینی. در نتیجه ، برنامه های احتمالی کمی برای مقابله با چنین خطاهای غیر معمول تست وجود دارد.

مردی که خواست برای دفاع از وضعیت دانشگاه خود ناشناس بماند ، گفت: “به مردی از راجر ویلیامز که در بین 20 تست مثبت بود ،” در ابتدا گفته شد که دوباره آزمایش نمی شوم. این تصمیم به سرعت لغو شد و مرد منفی بود و در نهایت “یک قطار احساسی استرس زا در یک شهربازی” شد. این مرد گفت ، اما فقط به زیرمجموعه ای از 20 نفری که آزمایش مثبت داده اند ، فرصت داده شده است تا آزمایش دوم را با وزارت بهداشت انجام دهند و نگرانی های اخلاقی را ایجاد کند.

ادوارد هاوروت ، یکی از اعضای ارشد برنامه زیست دانشگاه ، گفت: وقایع در براون همچنین باعث “سردرگمی کارکنان و اساتید” شد. وی گفت که چندین نفر که آزمایش مثبت داشتند و احتمال آلودگی را علت داشتند ، “دعا کردند دوباره آزمایش شوند” و توانستند این کار را انجام دهند. اما بسیاری از م institutionsسسات منابعی برای آزمایش آزاد ندارند ، که این امر باعث می شود که تشخیص های پیگیری دشوار شود.

در دستورالعمل های منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها همچنین توصیه می شود افراد در طی 90 روز نتیجه مثبت را آزمایش نکنند. هیچ استثنای صریحی برای آلودگی احتمالی وجود ندارد. بسیاری از افرادی که ممکن است آزمایشات آنها در چندین م institutionsسسه آلوده باشد ، آزمایشات را برای هفته ها یا ماهها متوقف کردند زیرا نتایج مثبت آنها علی رغم احتمال آسیب پذیری نسبت به ویروس ، قانونی ارزیابی شد.

یک استاد در راجر ویلیامز ، که در میان 20 نفری بود که در اواسط ماه اکتبر مثبت شدند ، توانست غربالگری منظم را دوباره شروع کند. اما هنگامی که وی اخیراً مجدداً آزمایش مثبت دریافت کرد ، مقامات بهداشتی به او گفتند که نیازی به انزوا نیست ، بر اساس ایمیلی که برای چندین نفر از ساختمان ارسال شده است.

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر